Aš tarp 1 proc. pasaulio gyventojų

Jau kuris laikas pasinėriau į savianalizę. Kodėl elgiuosi taip kaip elgiuosi, ką vaidinu ir kodėl kai kada noriu viską mesti ir pabėgti į kokį vienkiemį viduryje miško ir kodėl žmonėms lengviau nurašyti „trenkta vandenė” nei suprasti.

Kartais, kad sudėliotum mintis, reikia pasakyti jas garsiai. Kodėl egzistuoja psichologai? Todėl, kad jie išklauso, žmogus pasipasakoja ir garsiai išsakydamas savo mintis pats jas išgirsta pirmą kart ir pradeda dėlioti kitokį vaizdą.

Tam, kad suvoktum savo poelgius, kartais reikia suvokti savo charakterį ir asmenybę. Atrodo pažįsti save, bet kai tavo apibūdinimą tėškia išspręstas testas net krūpteli – 99% atitinka. Net keli išspręsti asmenybės tipo testai nurodė – aš INFJ. Kelios citatos iš asmenybės tipo aprašymo, kurios „kaip pirštu į akį” yra apie mane:

Rečiausias asmenybės tipas (apie 1 proc. pasaulio gyventojų).

…šie žmonės gali būti labai išrankūs, rinkdamiesi savo draugus. Draugystė jiems – ryšys, kurio negalima apsakyti paprastais žodžiais.

Lengvas ir malonus bendravimas dažnai gali suklaidinti pašalinį stebėtoją, jam INFJ palaikius ekstravertu – vis dėlto, INFJ yra vieni iš „tikriausių“ intravertų, galinčių būti emociškai susijusiais tik su nedideliu sau itin artimų žmonių ratu.

.Gali pasitaikyti ir tokių situacijų, kuomet INFJ staigiai atsitrauks „į save“, imdami ignoruoti net ir artimiausius žmones – šis veiksmas, iš pirmo žvilgsnio dažnai laikomas nesuprantamu paradoksu, yra būtinas INFJ savisaugos įrankis, leidžiantis jiems atkurti išeikvotas jėgas (I tipai pavargsta ir „išsikrauna“, bendraudami su kitais žmonėmis; E tipai – atvirkščiai) ir išvengti emocinio „perkaitimo“. Tai yra bene neįprasčiausias mįslingo INFJ charakterio bruožas, dažnai nustebinantis pašalinius žmones, paprastai turinčius mažai patirties bendraujant su šio itin reto charakterio tipo žmonėmis.

INFJ itin rūpinasi kitų žmonių jausmais ir stengiasi nieko neįžeisti ir neįskaudinti. Jie yra labai jautrūs bet kokiems konfliktams ir negali jų lengvai pakelti.

O kol kas lendu į savo sraigės kiautą pailsėti nuo žmonių ir vengti kylančių konfliktų.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 541, šiandien: 1)