Atostogų planavimo ypatumai

Atostogos šventas reikalas. Kad ir koks būtum nepakeičiamas darbe, ar darbo būtų virš galvos, reikia vieną dieną trenkti kumščiu per stalą – išeinu atostogų! Bent trumpam, bent kelioms dienoms – smegenims reikia startuoti iš naujo.

Ankstesnėje darbovietėje mane visuomet po Naujųjų juokindavo išsipusčiusios kolegės, kurios kaip žvaigždes danguje nagrinėdavo kalendorius: „reikia imti atostogas nuo vasario 15 d.“, „o aš galvoju reikia nuo balandžio 1 d.“. Paklausus ar jau žino kur keliaus atkeliaudavo atsakymas „dar nežinau, reikia pagalvoti, dar negalvojau“. Tai man primindavo tarybines senolių atostogas: gauni atostogas, pirmą atostogų dieną eini į agentūra ir žiūri kur galėtum nuvykti ir likusias atostogas praleidi prie tvenkinio palapinėj.

Šiais laikais taip svarbiausia atostogų taisyklė – pirma lektuvu bilietai rankose, tada atostogų prašymo teikimas. Tikslas rasti pačią pigiausią, patraukliausią ilgai išsvajotą kelionę, ir tada derinti atostogų laiką prie skrydžio, o ne atvirkščiai. Vos tik radę lėktuvo bilietus už gerą kainą – griebkit ir tuomet planuokite atostogas. Taip elgiasi visi patyrę kelionių planuotojai.
Daugelis lietuvių jau atrado pigius skrydžius ir džiaugiasi sutaupę ne vieną šimtą litų, kuriuos gali išleisti pramogoms ar suvenyrams atostogų metu. Galbūt net jūsų kišenėje jau guli atostogų sezonui skirti pigių skrydžių lėktuvo bilietai, o artėjant ilgajam savaitgaliui vis garsiau plieskiasi diskusijos su bendradarbiais apie pigius skrydžius siūlančius tinklalapius, kurių pagalba po Europą galima keliauti neįtikėtinai pigiai.

Mane kaip užkietėjusią darboholikę labiausiai domina savaitgalio kelionės, trys-keturios dienos nepažįstamame mieste. Tam idealiai tiktų ilgieji savaitgaliai, kurių deja šiemet ne tiek ir daug (Kovo 11 d. – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena (trys poilsio dienos , šventinė diena – pirmadienis); Birželio 24 d. – Joninės (trys poilsio dienos, šventinė diena – pirmadienis ).)

Tad ilguosiu savaitgalius palieku ramiems miegadieniams, o jau dabar pradedu žvalgytis pigių lėktuvų bilietų šių metų kelionėms. Reikia aplankyti draugę bei giminaičius Londone, noriu aplankyti Paryžių, yra planas pasidaryti šeimos išvyką kur nors į Vengriją ar Čekiją.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 33, šiandien: 1)