Dar viena pabaiga

Skaičiau neblogą straipsniuką apie investicijas į pasaulio pabaigą. Čia aišku prognozių apie pasaulio pabaigą 2012 metais pasekmė. Tačiau labiausiai užkabino paskutinis sakinys:  „Remiantis tyrėjais, pranašais ir pranašystėmis, pasaulio pabaiga jau turėjo įvykti 1988, 1983, 1974, 1960, 1953, 1936, 1919, 1914, 1891 ir 1844 metais.” Jau minimum 10 kartų turėjom būti pakratę kojas! Tad baikit čia mąstyt kaip praleist paskutinius gyvenimo metus, mėgaukitės gyvenimu, nes pseudo-mokslininkai jau 10 kartų suklydo, suklys ir tą 11-tą 🙂 Ane?

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 40, šiandien: 1)

5 thoughts on “Dar viena pabaiga”

  1. Čia gal tik reikėtų pataisyti, kad mokslininkai (…mokslininkai jau 10 kartų suklydo…) neužsiima šių erezijų skleidimu 😉

  2. Tada keičiam į pseudo-mokslininkus. Tuos kur prisidengę aukštais moksliniais(filosofijos, mistikologijos, pasauliopabaigologijos, etc) laipsniais, aukštomis pareigomis ar tiesiog žinomumu visuomenėje skleidžia šias erezijas.
    Aš tikiu jog vieną dieną ateis pasaulio pabaiga. Bet greičiausiai ji bus tokia netikėta ir neprogrnozuota, jog tetruks tik milisekundės dalį suvokti jog kažkas negerai ir tu jau dulkė.

  3. hehe 🙂 vakar ziurejau filma „Julie and Julia”, tai ten pagrindine veikeja nusprende, kad jei suzinos jog i zeme lekia koks tai meteoritas ir jai liko 30 dienu gyventi, ji visas jas praleis valgydama sviesta:). Nes kulinarijoj ner nieko geriau negu sviestas…
    Taigi, mars dziaugtis gyvenimu ir valgyti sviesto 🙂

  4. Baisu tik, kad po tokio „dziaugsmo” kokio riebalinio smugio negautum 😀

Parašykite komentarą