Desktopdepresija

Kai tai ką darau kompiuteriu galiausiai sunervina, pirštai savaime nuspaudžia Win+D, o akys ieško atgaivos desktop‘o paveikslėliuose. Pastaruoju metu buvo užėjusi „desktopdepresija“, toks laikotarpis, kad paspaudus Win+D vaizdelis visai nepatinka. Tad kiekvieną dieną vis ieškau kažko naujo, wallpaper’ius keičiau porą kart per dieną.
Ant desktop‘o jau seniai atpratau laikyti dokumentus, nes jie visai nepuošia. Daug gražiau vientisas, niekuo neuždengtas wallpaper‘is. Tačiau išbandžiau programą Samurize. Kažkaip suteikė desktopui naujo atspalvio, bet atlaikius porą savaičių buvo atsisakyta, nematau tikslo perkrauti desktop’o įvairiais “meters”, na nebent tekstinės bylos įdėjimas yra neblogas daiktas.
O štai dabar atradau neblogą daiktą – tarsi jausdamas mano „desktopdepresiją“ Smashingmagazine pateikė tikrai gerą tinklalapių siūlančių unikalių ir įdomių wallpaper‘ių apžvalgą. Tikrai verta užsukti ketinantiems pakeisti savo kompiuterio desktop‘ą.

O kaip atrodo jūsų desktop‘as?

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 44, šiandien: 1)

11 thoughts on “Desktopdepresija”

 1. Įkvėpei mane įrašui :))) Mėgstu tuščią darbalaukį.

 2. Dovile(kaip keista tikru vardu į tave kreiptis), Samurize’s tinklalapis: http://www.samurize.com. Tai programikė su kuria ant darbalaukio galima patalpinti tekstines bylas (matosi tekstas, pvz. koks nors „to do list”), patalpinti kokius nors ale matuoklius, tokius kaip kiek laiko prisijungęs prie kompiuterio, ką groja Winamp, kiek dar laikys baterija ir pan. Beje, gražus ir tvarkingas tavo darbalaukis, tokie man patinka ir nekelia depresijos.

  Salomėja, malonu kai įrašas ką nors įkvėpia, tada jaučiuosi lyg kokia mūza. 🙂 Aš ir už tuščią(arba labai nedaug apkrautą) ir gražų darbalaukį.

  Dabar ant maniškio puikuojasi paprastutis http://fc01.deviantart.com/fs6/i/2005/064/e/2/The_Elemental_by_moomba2.jpg

 3. Salomėja, o kuo šiukšliadėžė taip nusipelnė, kad visury ekrano garbingai patalpinta? 🙂

 4. Pas mane tai periodiškai keičiasi voverės… iš arti toli, snukučiai, profiliai, lakstančios, miegančios… 🙂

 5. Salomėja, mano šiukšliadėžė tai ant žirnių dešiniam apatiniam kampe patupdyta. 😉

  KaVeikti, hmmm, sakai voverės? Idomu. Gaunasi kaip ir teminis desktopas.

Parašykite komentarą