Ei, nebejuokinga!

qwe1.jpgVis jau esate girdėję rdv.lt tinklalapio situaciją. Skaniai pasijuokėmė iš kažkieno „subtilaus“ keršto plano. Gal tai konkurentų darbas? Gal saviškių? O gal tiesiog mėgstančių pajuokauti? Nors tai nėra labai svarbu. Ką „blogiečiai“ padarė gerai žinome, kokį juoko priepuolį mums sukėlė jau patyrėme, bet kas vyksta toliau? Kai šis įvykis „prasiautė“ newsgroups‘e, bloguose ir anekdotų tinklalapiuose, mintyse kirbėjo klausimas, tai kada tinklalapio šeimininkai pastebės ir panaikins šią „informaciją“? Deja, pasirodo jie jau žinojo. Tik vakar pastebėjau delfi straipsnį šia tema. Parašyta penktadienį (04 18) ir su įmonės atstovo interviu. Dabar jau pirmadienis ir aš dar galiu naršyti rdv.lt tinklalapyje skaitydama apie girtautojus, sąvadautojus ir aferistus. Ar mano kompiuterinės žinios yra pasenusios ir šiais laikais poros minučių neužtenka ištrinti informacijos iš tinklalapio, tam reikia 4(?) dienų?

Todėl man pradeda kirbėti kita mintis… Gal tai marketingo planas? Sukeliam didelį triukšmą, mus pastebės, ir pardavimai išaugs. Juk apie tokį įvykį tikrai visi kalba. Šiais laikais tokių kvailų marketingo akcijų galime prisižiūrėti, jog net tai nenustebintų 🙂

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 70, šiandien: 1)

10 thoughts on “Ei, nebejuokinga!”

 1. Svetainė ir firma yra/buvo rimta. Tiesiog hakeriai/priešai/draugai/konkurentai „nulaužė” tinklalapį ir pateikė savo išmonę „girtuoklių” stiliumi 🙂

 2. O čia tai prikolas toki bajeri matau pirma karta dar ypač kai svetaine atrodo rimta ir isimetusi lt domena

 3. Tiesą sakant kai pamačiau straipsnį delfyje, o tinklapis vis dar veikė, tai pagalvojau lygiai tą patį 🙂 Juolab, kad ten naudojama iPyramid (www.ipyramid.lt) TVS, tai informaciją išimt išvis turėtų būt kaip du pirštus apsi…

 4. Tam, kad paprasta kompanija išgarsėtų tereikia padaryt kažką (durno, gero, blogo).
  Blogą-kvailą paprasčiau padaryt tai ir garsinasi šitaip…

 5. Jeigu čia ne marketinginis bajeris, tai tuomet svetainės savininkų tikrai negalima pavadinti protingais žmonėmis. Nors net ir kaip marketingo triukas, mano manymu, jis gerokai nevykęs.

 6. Nemanau, jog tau marketingas. Kažkaip kitaip būtų padarę – pvz užrašę ką nors turkiškai. Lieka variantas, jog apsileidę šeimininkai. Gal tuomet tai kas ten parašyta ir yra tiesa?
  O kad į tokią menką firmą atkreiptas dėmesys tai jau savaime marketingas 🙂

 7. Jei rimta/nerimta firma nesugeba sutvarkyti tinklalapio, per savaitę, kai galima išjungti per kelias sekundes… Gal tai ir tiesa kas rašoma rdv.lt tinklalapyje? Paskaičius delfi komentarus, susidaro įspūdis, kad ten pas juos daug problemų, o tinklalapis tik viena iš jų .

 8. Dabar nuo pastebėjimo jau praėjo 8 dienos. Tinklalapis nesutvarkytas. Hm..? Beje, pagal delfi komentarus, kaip ale kažkas išsiaiškino „tyrimą daro, tad nenori įkalčių sunaikinti”. Na su serveriais nedirbu, bet mano „žaliu” įsitikinimu, tai galima padaryti ir nepaliekant tų tekstų, juk svarbiausia yra logai į serverį, kurie nesusiję su svetainės turiniu. Kas gali pakomentuoti ar aš teisingai mąstau?

Parašykite komentarą