Filmai online

Duoklė trečioje vietoje esančiam raktažodžiui, pagal kurį ateinama į mano tinklaraštį.
Internetas bendrabutyje ir universitete yra Litneto. Greitas, bet kad turi savų minusų. Negalima naudoti nelegaliems tikslams. Kad niekam net nekiltų tokia pagunda mūsų „gerieji“ adminai uždarė visus portus, kurie bent kiek panašūs į naudojamus torentams, p2p siuntimams ir pan. Tad vienintelis būdas žiūrėti filmus yra skolintis ar pirkti DVD, arba žiūrėti online. Turint gerą internetą tai yra geriausias ir pigiausias būdas. Galima žiūrėti naujausius, ir gana senus klasika virtusius filmus, serialus ar šou. Nevisi filmai geros kokybės, bet pasiknisus galima rasti tikrų perliukų.

Tad pora nuorodų tokiems kaip ir aš kurie negali parsisiųsti filmų, bet gali žiūrėti online. Jokių registracijų, jokių mokėjimų.
66stage.com
Alluc.org
Onlinecinema.org
Nerandantiems ko ieškote vieno veikėjo surinkta nuorodų kolekcija. Seniai rinkta, bet daug ten dar veikiančių nuorodų.

Gero vakaro žiūrint filmukus!

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 1 499, šiandien: 1)

14 thoughts on “Filmai online”

  1. Man tas pats su internetu buvo Italijoje… Greitas, bet beveik viskas blokuojama… Kiek ginčyjausi el. paštu su adminu, bet vistiek neatidarė portų kokių man reikėjo darbui…

  2. dar geras yra http://www.intv.ru pats naudoju pastoviai reguliariai, dauguma filmu serialu su vertimu i rusu kalba bet kadangi man tai ne beda tai dziaugiuos.

  3. naujausi nemokami filmai online igarsinti lietuviskai Filmux kino teatras didelis pasirinkimas

Comments are closed.