Gerai ten kur mūsų nėra

Yra du dalykai dėl kurių mirštu ir kurių deja nėra Lietuvoje. Na kaip sakė gerb. Morkūnas vienoje laidoje „Lietuvoje net džinsų mados 2 metus vėluoja“, tad aš net nesitikiu jog mano mėgstamos kavos ir saldainių mada atkeliaus ir į Lietuvą.

Mano mėgstamiausia kava šiuo metu yra Paulig Juhla Mokka. Tai kava skirta Suomijos rinkai ir jos nė su žiburiu nerasi tame sąraše kokią kavą Paulig siūlo Lietuvai. O kava tikrai visai gera. Švelni, nėra kartumo ar rūgšties skonio išgėrus gurkšnį kavos. Tikras malonumas kavos puodelyje. Gerai kai turiu nuolatinį šios kavos tiekėją – tiesiai iš Suomijos kava vaišina Finnstore.

Kitas dalykas ko nesu mačiusi Lietuvos parduotuvėse – Pocket Coffee iš Ferrero. Kaip teigia Wikipedia ir kiti šaltiniai – Pocket Coffee yra labai sunku gauti. Daugiausia parduodama Italijoje ir Vokietijoje. JAV randama bet retai – man labai pasisekė visus kartus šio gėrio gavau būtent iš JAV grįžusių draugų. Pati nebandžiau pirkti online, bet kadangi jau labai pasiilgau šios kavos skanumyno, jaučiu teks. O gal kas į Italiją važiuoja ir galėtų parvežti pakelį? A? 🙂

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 172, šiandien: 1)

3 thoughts on “Gerai ten kur mūsų nėra”

  1. Tai varyk į Italiją, ir paimk daugiau to gėrio. Gal kam parduosi. 😀

Comments are closed.