Įdomus projektas: gaminama.lt

Mane užkabino pati gaminama.lt idėja – priešintis požiūriui jog “Lietuvoje nieko negaminama”. Kaip teigiama pačiame tinklalapyje, tai yra projektas, kurio tikslas yra paskatinti visuomenę krizės metu atsigręžti į Lietuvos gamintojus, informuoti apie jų gaminamas prekes, taip pat paneigti gana dažnus skeptikų priekaištus, kad „Lietuva nieko negamina”.

Tai labai gerai suprantama. Jei bandyčiau atsakyti į klausimą “kas gaminama Lietuvoje?”, arba “kuo Lietuvos pramonė yra garsi”, be Švyturio alaus, Druskininkų Rasos ir Gubernijos nieko daugiau nepasakyčiau. Tad gaminama.lt galėtų būti tarsi švietėjiškas tinklalapis pristatantis kas gero gaminama Lietuvoje ir kad ištikrųjų gaminama (ne vien kiniškos prekės importuojmos).

Tai yra vieno žmogaus laisvalaikio projektas, neturintis(kolkas) minčių ir vilčių tapti komerciniu. Tačiau prieš mėnesį interneto šviesą išvydęs projektas dar deja neturi prekinės išvaizdos. Apie tai projektos kūrėjas Linas teigia: “Šiai dienai pripažinsiu, kad dizaino apskritai nėra, nes paprasčiausiai neturiu dizainerio sugebėjimų, ir pradžiai nusprendžiau apsiriboti grynai tekstiniu puslapiu, kreipiant dėmesį į funkcionalumą ir pačią informaciją”.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 65, šiandien: 1)

2 thoughts on “Įdomus projektas: gaminama.lt”

  1. Sveiki.Bet kazkodel niekaip negaliu patekti i psl

Parašykite komentarą