Ką nusineš Seni ir atneš Nauji?

Standartiškai metų pabaigoje blogeriai pateikinėja tam tikras ataskaitas. Gal ir nebloga tradicija. O kadangi metų pabaiga sutampa su mano blogo pirmuoju gimtadieniu, jaučiu jog ir man norisi kažkokios ataskaitos sau pačiai.

Metų įvykiskelionė į Belgiją. Po kelionės pasižadėjau sau nevykti į ilgas keliones autobusu. Mano užpakali nenusipelnė sėdėti vienoje vietoje parą laiko…

Metų atradimas – jog aš vis dar nežinau kas aš esu. Tinklaraščio rašymas prie šio suvokimo labai prisidėjo. Pavydžiui rašau nes noriu išlieti mintis ir pastebėjimus, bet norėčiau labiau teminio blogo, rašyti apie kažką ką išmanau ir tapti kone mini-eksperte, bet jaučiu jog nė vienoje srityje nesu ekspertė. Aš vis dar blaškausi bandydama perprasti daugybę gyvenimo ir mokslo sričių, nesusikoncentruodama į kažkokią siauresnę srity. O gal ir gerai? Tai rodo jog dar jauna ir nesustabarėjusi?..

Metų padėka – (neskaitant šeimos ir giminių) Karoliui. Neskaitant kelių nereikšmingų susitikimų gerokai prieš mano bloginimo erą, mes galima sakyti nepažįstami. Tačiau vos pradėjusi bloginti jutau jo virtualią paramą. Karolis komentavo mano bloge, jo skaitinių skyrelyje vis pasirodydavo nuoroda į mano įrašus, tai jis mane pirmą kartą pasiūlė į Blogoramą. Didelis AČIŪ tau, Karoli!

O ką atneš Naujieji?
Tikiu jog man 2009 bus įpatingi. Visų pirma ir svarbiausia – už keturių mėnesių būsiu baigusi universitetą ir laikysiu rankose bakalauro diplomą. Jau su draugais pradedame stresuoti: “kaip čia bus jog nereikės į paskaitas eiti?”… Taigi reikės keisti gyvenimo būdą. Reikės gal pagaliau susirasti darbą pilnu etatu(dabar vis po puse per kelias vietas ariu). Tik visi juokiasi jog baigsiu per pačią krizę, tai niekas nepriims į darbą… Kartais kyla mintis jog reikia iš anksto pradėt ieškot, t.y. skype, facebook’e ir bloge didelėm raidėm užrašyt “ieškau darbo”…

Na bus matyt. Svarbiausia tikėti jog metai bus geresni nei praėję. O man pastarieji buvo visai nieko, tad tikiu jog ir 2009-ieji bus geručiai. To ir kitiems linkiu.

Šypsokitė, džiaukitės gyvenimu ir tikėkite gėriu!

ps. fotografijoje židinio ugnis tėvų namuose. Prie šio židinio su draugais sutiksiu ir Naujuosius. Tad bus šilta metų pabaiga.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 43, šiandien: 1)

2 thoughts on “Ką nusineš Seni ir atneš Nauji?”

  1. Oho! Tikrai nesitikėjau kažko panašaus apie save perskaityt šiame įraše. Galiu tik pasakyti, kad skaičiau / komentavau / palaikiau tik dėl to, kad buvo įdomu ir verta dėmesio, o ne šiaip kažką kažkur prastumt bandžiau…

    Gerų tau metų, o tavo tinklaraščiui įdomių įrašų 😉

Parašykite komentarą