Kaip pakelti Lietuvos ekonomiką

Šiandien vartydama Verslo žinias radau tokią aprašytą situaciją:

2009 m. liepos mėn. teismui perduota byla, kurioje kaltinimai pareikšti 10-ies asmenų nusikalstamai grupei, įtariama, kad šią grupę subūrė ir jos veiklai vadovavo Baltarusijos pilietis, kuris prisijungdavo prie JAV banko klientų sąskaitų ir neteisėtai pervesdavo į 5-ių Lietuvos UAB sąskaitas nedideles pinigų sumas (iki 20.000 USD). Taip buvo pavogta 1,5mln Lt. Didžioji dalis lėšų areštuota ir pateks į Lietuvos biudžetą, nes JAV bankams finansiškai neapsimoka pradėti teisminio pinigų grąžinimo proceso.(Verslo žinios, 2010.04.28 „Elektroninėse gaujose lietuviai pirmu smuiku dar negriežia”.

Taigi, kaip ir išeina jei lietuviai vagia iš kokios Amerikos bankų, apie tai sužino LT teisėsauga, tai pinigai nusėda mūsų biudžete. Gaunasi kaip ir ekonomikos pakylimas ir Kubiliui nereikia šaukti apie diržų veržimasi. Svarbiausia, kad tų mūsų vagių nesučiuptų ir daugiau pinigų nubyrėtų į biudžetą. 🙂

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 92, šiandien: 1)

2 thoughts on “Kaip pakelti Lietuvos ekonomiką”

 1. Reik siust kubilui oficialu pasiulyma, gal tikrai susigundys 😀

 2. Gerbiamas Blogeri,
  Kviečiame Jus prisijungti prie WordPress Lietuva gerbėjų adresu:
  http://www.facebook.com/pages/WordPress-Lietuva/130486893644464
  Gaukite naujausią informaciją apie šią turinio valdymo sistemą tiesiai facebooke. Jei turite kokių klausimų, nežinote kokio nors įskiepio ar nežinote kaip išversti WordPress paklauskite sienoje ir jums kiti gerbėjai padės.
  Maloniai Jūsų lauksime,

  P.S. Jei turite draugų, kurie naudoja WordPress, pakvieskite juos prisijungti prie gerbėjų.
  Atsiprašome už reklaminę žinutę. Perskaičius šį pranešimą galite ištrinti.

  Pagarbiai,
  WordPress Lietuva

Comments are closed.