Kur kaimynai su „krokodilais“?

Na prisipažinkite, kiek iš jūsų savo bagažinėje turite tuos vadinamuosius „krokodilus“ ir galite pakrauti nusėdusį akumuliatorių? Nesakykite. Kai reikėjo pakrauti staiga numirusį akumuliatorių neradau nė vieno kaimyno iš aplinkinių trijų penkiaaukščių, kuris turėtų „krokodilą“. Apskritai džentelmenų nebuvo rasta(gal dėl to, kad gyvenų bobučių kvartale, kur normalių vyrų nėra?). Tai spėkit ką dariau? Na, kadangi nesu visiška blondinė, tai išsikviečiau taksi. Pasirodo jie tokioms kaip man, nerandančioms padorių kaimynų teikia paslaugas – akumuliatorių pakrovimą. 20Lt paplojau. Bet akumuliatorius atgijo ir atlaikė važiavimą iki autoserviso kur buvo pakeistas į naują… Vėliau teks pačiai „krokodilus“ nusipirkti – būsiu viena padori kaimynė padėsianti kai kam nors viduržiemį nusės akumuliatorius.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 48, šiandien: 1)

6 thoughts on “Kur kaimynai su „krokodilais“?”

 1. Kai pirksi – pirk brangesnius. Pigūs per pirmą panaudojimą žiemą sulūžinės.

 2. Jooo, strioko tai tikrai sukelia. Man pasisekė kad anksčiau ryte išėjau, tai spėjau su kolegom susiskambint, kad į darbą mane paimtų. O akumuliatorių aš visgi pakeičiau, nes neaišku kada jis buvo buvusio šeimininko keistas ir servise sakė jog akumuliatorius jau nuvarytas. Tad tikiuosi šalčius dabar atlaikys 🙂 O apie distiliuotą vandenį nežinojau, reikės turėt omeny ir tokį variantą.

  Ačiū už patarimą, nuolaida, pirksiu brangesnius su viltimi kad bus geresni 🙂

 3. žinok aš panašiai pirmas šalnas pasitikau. Visą dieną ieškojau krokodilų! Jau buvau pasiruošusi ir naują akumuliatorių pirkti, bet tikri žinovai (ne autoserviso vyrukai) tiesiog užsiminė kad tereikia distiliuoto vandens į akumuliatorių įpilti ir šis vėl gražiai veikia. Bet prisipažinsiu, šaltą rytą skubant į darbą užgesusi mašina kaip reikiant sukėlė „strioko” 🙂 pasirodo, ne man vienai 😉

 4. Krokodilų niekas nebesivežioja – nebe tarybiniai laikai, kai akumuliatoriai buvo prasti ir deficitas. Nebesivežioja ir pompų 😉 Net raktų nebesivežioja daug kas 😀
  Tokios dabar mados 😉

 5. Joo, scania, tokie laikai dabar. Prisimenu kai ėjau į vairavimo mokyklą instruktorius pakėlęs kapotą parodė variklį, akumuliatorių, paaiškino apie padangų keitimą ir pridūrė „jei kas atsitiks, nekišk nagų – skambink kokiam draugui ar tiesiai į servisą”.

 6. Šitas geras: “jei kas atsitiks, nekišk nagų”
  :D:D:D:D

Parašykite komentarą