Milijonierių teorema

Šiandien teko daug važinėti, tad automobilyje vis kokia nors radiją klausiausi. Ir vis per kokią girdėjau vardijamus milijonierius kurie pastaraisiais mėnesiais nusižudė dėl nepakeliamos finansinės situacijos. Kitaip sakant dėl krizės. Tarp tų turtingųjų Christopher Foster, Kirk Stephenson, Vladas Bieliauskas ir kiti, kurių pavardės buvo minimos žiniose, bet neprisimenu.

Tačiau esmė ne čia. Kažkaip beklausant tų žinių kilo mintis. Pastebėkite: visi nusižudę yra turtingi vyrai.
-Pakankamai turtingų moterų nėra, kurias paveiktų taip vadinama krizė.
-Moterys stipresnės ir nesižudo dėl kelių prarastų milijonų
-Niekas nemano jog moterys gali žudytis dėl finansų(jos gali žudytis tik dėl meilės), tad žiniasklaida to nesureikšmina.
Kas dar?

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 58, šiandien: 1)

2 thoughts on “Milijonierių teorema”

  1. Turtingiausi pasaulio žmonės yra vyrai, praradę pinigus jie žudosi. O moterys praradusios turtingus vyrus ieško kitų 😉

  2. Viena, turtingi žmonės pastoviai žudosi – krizė ar ne, kartais dėl pinigų, kartais ne. Beja, dėl pačių pinigų žudosi rečiau (nebent praranda visai viską). Jei taip, tai naturalu, kad ir krizei atėjus jie juk staiga nenustos žudytis 🙂

    Kita, vyrai visada žudosi dažniau už moteris (tiek turtingi tiek ne). Priežastis lengvai paaiškinama psichologiniais lyčių skirtumais. Jei trumpai, vyrai „sulūžta” (būdami kieti/trapūs), kai moterys dažnai tik „sulinksta” (nes jos minkštesnės/lankstesnės).

Parašykite komentarą