Naujųjų metų gėrimo ypatumai

Yra trys Naujųjų metų gėrimo ypatybės, arba stadijos. Taikoma visoms didesnėms šventėms kai vartojama alkoholio.

Profilaktika

Žinant jog su visais draugais ir pažįstamais Naujųjų nešvesi, jau 29d prasideda profilaktiniai bandymai. 29d taurė šampano su viena drauge, 30 taurė karšto vyno su buvusiu kolega. Juk reikia pratinti organizmą prie didelio alkoholio kiekio.

Intensyvus gėrimas

Gruodžio 31 17:00 – sausio 18:00 vyksta intensyvus gėrimas. Išgėrus pirmą taurę ir atsirišus liežuviams sužinoma, kad kiekvienas turi savo firminį kokteilio receptą, kurį būtina išbandyti. Gerai jei stadija „praktika“ nebuvo praleista – organizmas atlaiko kokteilių įvairovę.

Gydymasis

„Nuo  ko susirgai nuo to ir gydikis“ sako senolių išmintis. Tad sausio 1d išsimiegojus ir atsibudus  21:00 nieko keista jei nueini iškratyti namų baro atsargų ir vakarą praleidi skaitydamas delfi žinias ir gurkšnodamas martini – juk gydytis reikia iškart, nevalia „užleisti“ ligos

Čia panašiai kaip su silke perKūčias. Prieš savaitę pats organizmas pasiprašo silkės – atlieka profilaktiką, paskui prisivalgai per pačias Kūčias, tik „silkės ligą“ gydome ne pačia silke, o kokiu nors Vytauto mineraliniu.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 30, šiandien: 1)