Neapsisprendusi

Neapsisprendusi mergina. Na taip, jau šią savaitę antras žmogus man taip sako.  Ką reiškia apsisprendimas? Taip kad ką pasakei turi ir vykdyti? Bet planai yra koreguojami aplinkybių, apsisprendimą atitolina dvejonės. Būna įvairiai. Mums merginoms kartais lengviau pasakyti – sorry, man pms – gal kažkokią nesamonę pasakiau, taip nebegalvoju ir neplanuoju.

Žinot kodėl man patinka rašyti dienoraštį ir blogą? Nes viename ir kitame kaskart perskaitau ką nors kas mane pritrenkia ir priverčia pagalvoti ką aš darau su savo gyvenimu, kodėl planai taip ir lieka planais.

Mano blogo 2009 gegužės 11d. įrašas apie universiteto baigimą ir planus ką veikti nebebūnant studente:

Diplomuota bedarbė – iš manęs dabar juokiasi tėtis. Nieko, svarbu diplomuota! „What‘s next?“ – populiariausias klausimas po praeito šeštadienio. Oficialiai – ieškausi darbo porai metų. Vėliau seks magistro studijos kur nors Švedijoje arba Šveicarijoje. Neoficialiai – atostogauju. Pabuvusi ant laurų vieną pusdienį nebenoriu nuo jų nulipti :)

Man visuomet įdomu klausyti ateities pranašysčių ir vėliau patikrinti ar išsipildė 🙂 Darbą susiradau per lygiai mėnesį nuo baigimo. Ir išdirbau beveik kiek planavau – beveik 2 metus. Ir… Ne, į Švediją ar Šveicariją neišvažiavau mokytis, net neapsilankiau šiose šalyse. Ir į magistrą taip ir nenuėjau mokytis. Gal ir teisūs buvo tie kurie sakė jog jei neini iškart – nebenueini niekad. Bet aš neprarandu vilties dar turiu noro mokytis ir vieną dieną bandysiu derinti mokslus su darbu.

Taigi neapsisprendusi. Atrodo noriu mokytis, bet va kiekvienais metais neapsisprendžiu, jog jau šiais tikrai grįžtu į universiteto suolą…

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 80, šiandien: 1)

2 thoughts on “Neapsisprendusi”

  1. Kuo toliau tuo labiau suvoksi, kad darbas – geriausias mokytojas, o į univerą tikrai neverta grįžti. Gali skaityti knygas ir mokytis tam tikrų dalykų pati. Tokios žinios daug vertingesnės.

    Beje, ar diplomą įsirėminai ir pasikabinai matomiausioj vietoj? 😉

  2. Che, mano tokia pati situacija, ta prasme, kad negrįžau į mokslus po bakalauro. 🙂 Ir tai tikrų tikriausiai tiesa, kad darbas duoda daug daugiau, na bent jau man. 🙂

Comments are closed.