Pavakarys Vienkiemyje

Paukščiukai už lango čiulba, tad prie kompo nesisėdi. Šiandien į Klaipėda reikalai privertė nukakti, tai kartu ir prie jūros ir svarbiausia į Vienkiemį užsukom. Nežinau kodėl, bet žmogiukai nuo Klaipėdos krašto dažniau HBH mini ir važiuoja. Man asmeniškai labiau Vienkiemis patinka, ir jis ne ką toliau nei HBH ir ką veikti daugiau ką yra. Aišku kiekvienam savaip.
Bevaikčiodama po Vienkiemį tarp krykštaujančių vaikų supratau jog tokios vietos yra tikrai gerai mūsų asfalto šalyje augančiam jaunimui Tikriausiai tokios vietos kaip Vienkiemis yra vienintelės kur vaikai pamato gyvus ožius, paršelius, vištas, antis ar fazanus. Kaip ir švietimas gaunasi. Nemanot?
namelis_vistytei.jpg
dvi_vistytes.jpg

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 175, šiandien: 1)

4 thoughts on “Pavakarys Vienkiemyje”

  1. Šauni vieta. Privaloma apsilankyti. 😀
    Važiuojant iš Klaipėdos į Kretingą, toje didelėje sankryžoje kur į kairę Palanga, į dešinę Šiauliai, važiuojame tiesiai. Beje, toje pat sankryžoje yra ženklas, toks ale šiaudinis stendas su ženklu Vienkiemis ir rodykle. Taigi pravažiavus tą sankryžą važiuoji tiesiai ~2,4km. Ženklai yra, rasti nesunku 😉

  2. hmz.. keista, bet nesu girdėjus nieko apie Vienkiemį.. ;o apie HBH tai taip, tenka kartais pabuvot;]] kurion pusėn čia nuo Klaipėdos važiuojant yra jis?

  3. oo:> dažnai tenka pro ten pravažiuot, bet kažkaip neatkreipiu dėmesio:] teks užsukt jau kada;]

Parašykite komentarą