Prašymas. Pagalba verslo tyrimui.

Mieli blogeriai,

Turiu nedidelį prašymuką. Šiuo metu universitete Business Research(Verslo tyrimų) paskaitai atlieku tyrimą „Efektyvūs internetinio marketingo būdai Lietuvoje ir pritaikymas konkrečiai įmonei(kavos baras)“. Todėl norėčiau paprašyti skirti apie 10min užpildyti šią anketą:

http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=MVFhIMs9QQ5j82z_2fciqqjQ_3d_3d

Apklausa anoniminė. Jūsų nuomonė, man kaip studentei labai palengvins baigiamąjį darbą.

Atlygis – moralinis pasitenkinimas padedant vargšei studentei 🙂 O galbūt kam nors ir rezultatai bus įdomūs, kuriuos pasibaigus tyrimui ir semestrui ketinu paskelbti savo tinklaraštyje. Žinau, tai nebus žemę drebinantis tyrimas, bet tikiuosi bus įdomu.

Didelis DĖKUI!

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 36, šiandien: 1)

7 thoughts on “Prašymas. Pagalba verslo tyrimui.”

 1. man tai negi gaila (: tikiuosi savo neprofesionaliais atsakymais statistikos nesugadinsiu.
  truputį keista kad atviri klausimai, tikėjausi testo..

 2. Ačiū!

  Dėl atvyrų klausimų, specialiai juos pasirinkau, kad neįsprausčiau atsakančiojo į rėmus, o leisti pasireikšti ir galbūt paminėti tai kas ištikro svarbu, bet man į galvą neatėjo. Mano atliekamas tyrimas šiuo metu yra labiau kokybinis(qualitative) negu kiekybinis(quantitative), taigi šia apklausa domiuosi nuomone, o ne statistika. Vėliau bus ir statistikos 🙂

 3. Pirmame klausime, manau, nepakenktų atsakymo apribojimas, pavyzdžiui „pažymėkite tris”, nes klausimus atsako ne bobutės iš gilaus kaimo ir gali neblogai žinoti net ir visus surašytus punktus.

  Bet kokios priemonės efektyvumą galima nustatyti tik žinant tikslą. Manau, nepakenktų įvardinti, ar kalbama apie į pardavimus orientuotą marketingą, ar dar kokį. Labiausiai tai liečia trečią klausimą.

  Sėkmės

 4. Užpildžiau ir aš, bet turiu pastabų apklausos autorei 🙂 Klausimai galėtų būti konkrečiau formuluojami ir labiau išgryninti. Taip pat, jei jau kartą atsakinėjam į atvirus klausimus, būtų smagu detaliau supažindinti su nagrinėjama problema, nes galim ir į pievas labai nukrypti 🙂 Nuoširdžiai tikiusi, kad ši apklausa bus naudinga, tačiau pats asmeniškai labai abejoju jos efektyvumu.

 5. Atsakiau ir aš, lauksim rezultatų 😉
  Taip pat manau, kad kai kurie klausimai gali būti visiškai skirtingai įvertinami žinant konkretesnę sritį ar tikslą.

 6. Ačiū užpildžiusies, ir ačiū už komentarus. Žinau, neideliausia ta apklausa buvo, bet ištikrųjų džiaugiuosi rezultatais, įdomių minčių pasirinkau 😉

  APKLAUSA BAIGTA. AČIŪ!

Parašykite komentarą