Sherlock Holmes

Nepatikėsit – filmas patiko, bet per vidury sugebėjau užmigti. Kaip tai įmanoma jei filmas patinka? Nežinau!

Taigi penktadienio vakarą palydėjau su Guy Ritchie režisuotu, išreklamuotu ir pelniusį auksinį gaublį filmu – Sherlock Holmes.  Kokį garsaus detektyvo įvaizdį esate susidarę savo galvoje? Malonus, ramus skvarbių akių senukas, nuolatos rūkantis savo molinę pypkę ir iš akių gali papasakoti apie tavo gyvenimo klystkelius. O 6iame filme jis visai kitoks – dar
jaunas, pašėlęs, tarpais neatsakingas jaunuolis. Bet skvarbaus proto, įžvalgus ir protingas. Retenybė šiais laikais 🙂 Man kaip silpnosios lyties atstovei buvo smagu paganyti akis į Robert Downey Jr. sukurtą Sherlocko personažą. O ir Jude Law vaidinantis ištikimą blaivaus proto Sherloko draugą tikra saldainiukas.

Pats filmas buvo gal truputėlį ištemptas. Kadangi tai nebuvo filmas iš serijos šaudo-gaudo-laksto, o labiau kalbu-mąstau, tai ir užsnūdau vienu  metu. Manau jei truputį pakarpę iš 128 min filmo būtų padarę 108 min, visi būtume laimėję, o IMDB įvertimas nuo 7,7 būtų pakilęs iki 8,2.

Ar rekomenduočiau žiūrėti? Dėl bendro išprusimo filmų rinkoje privaloma. O ir šiaip tikrai malonus lengvas filmukas. Rekomenduoju.

http://www.youtube.com/watch?v=I0hXhGt5XPg

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 38, šiandien: 1)