Su tarptautine tualetų diena!

Jau Kalėdine nuotaika pasipuošęs Algiukas apšvietė jog šiandien Tarptautinė tualetų diena. Pasižiūriu day.lt – akurat! Na tai su švente! Teigiama jog šią dieną reiktų paminėti susitvarkant tualetus.
Kaip teigia žiauri statistika, 40 % pasaulio gyventojų neturi standartinių sanitarinių patogumų, o tai reiškia naudojasi lauko tualetu arba apskritai varo po savim. Baisu. Man kaip miesto ir asfalto vaikui, lauko tualetą mačiusiai tik pas močiutę kaime, yra sudėtinga suvokti, kaip kai kurie žmonės gali gyventi be kanalizacijos ir vandentiekio. Nors pvz. žinau senų žmonių, kurie vis dar sėkmingai vaikšto į lauko tualetą, nors vaikų dėka namuose ir kanalizacija ir vandentiekis buvo įvestas. Kaip viena senučiukė išsitarė – „tualetu namuose naudojuosi tik švenčių proga”. Tikriausiai tarptautinė tualetų diena jai turėtų būti šventė…

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 156, šiandien: 1)

2 thoughts on “Su tarptautine tualetų diena!”

  1. Man irgi išvietės – keisti objektai, į kuriuos užsuku tik tada, kai tikrai kitos išeities nėra. Beje, esu mačiusi labai tvarkingų išviečių, be blogo kvapo, su tualetiniu popieriu ir net patiestu kilimėliu po kojomis. Taip sakant, norint ir lauko tualetą galima padaryti visai lankomu.

Comments are closed.