Sumaištis mano blogų skaitymo įpročiuose

Kai Justinas parašė apie rss, o tai sutapo su mano trumpomis atostogomis, tai nusprendžiau, kad laikas susitvarkyt tuos kelis prenumeruojamus rss. Tai yra persikelti iš Operos naršyklės, kur juos kaupiau, į GoogleReader, kurį visi taip giria ir naudoja. Nesu rss mėgėja. Ta prasme man rss yra kaip signalas jog yra naujas įrašas, ir tada einu į tinklaraštį skaityti. Nors ištikro dažniau blogeriai.net naudojausi kad pamatyčiau kas įdomaus blogerių gyvenimuose vyksta. O štai vakar apsidžiaugiau kad rss ištikro nors kažkiek kaupiu, nes užsilenkus blogeriai.net man būtų kilus panika – kaip žinoti kas ką parašė ir kaip atsiminti tuos kurie rašo įdomiai. Taip, būčiau tada kaip Justinas rašė sugaišus amžinybė laiko. Tad dabar pratinuosi prie GoogleReader ir prisiminiau tokį daiktą kaip blogeriai.lt.

Turiu įtarimą jog blogeriai.net laikinas neveikimas įneš sumaištį ne tik į mano blogų skaitymo įpročius. Pvz. Pas mane ~30% skaitytojų ateidavo per blogeriai.net. Žodžiu, įvertinam tik kai netenkam…

Beje, jau kelintą kartą per tv3 vakaro žinias išgirstu sakant „daugiau apie tą ir aną galite pasiskaityti mūsų interneto tinklaraštyje“. O tai tinklaraštis mano supratimu yra blogas, o tv3.lt yra tinklalapis. Ar aš kažką maišau?

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 52, šiandien: 1)

2 thoughts on “Sumaištis mano blogų skaitymo įpročiuose”

  1. Hmmm, gal ir teisingas pastebėjimas, Justai 🙂

Parašykite komentarą