Trinam šiukšles

Prieš dvi savaites dariau kompiuterio valymą. Viskas vyko rankiniu būdu, nes norėjau peržiūrėti visas senienas ir nuspręsti ar man to gyvenime dar prireiks ar ne.
Šiandieninės kelionės metu dariau jau truputį kitokį kompiuterio tvarkymą. Taip pat nuodugniai ir kruopščiai.

1. Paleidau programą DoubleKiller. Tai programa surandanti kompiuteryje pasikartojančius failus. Taigi kam laikyti vienodus failus skirtinguose kompiuterio kampuose? Teisingai, to visai nereikia. Ištrinti!

2. Išnaudojau programos RegCleaner privalumus. Su Windows registrais visuomet bijodavau prasidėti, tad su RegCleaner patogiau, nes nereikia labai sukt galvos ir bijot kad ištrinsiu ko nereikia ir teks perinstaliuoti „langus“.

3. Aišku ištryniau visus Temp, Temporary Internet Files, kai kurių programų Cache failus.

4. Paleidau diskų skenavimą(error-checking) ir defragmentavimą.

5. Prieš įsėdant į traukinį buvau atsinaujinus antivirusinę(naudoju Kaspersky) tad likusį kelionės laiką leidau skenuoti visą kompiuterį nuo virusų(skenavau per safe mode), o pati tuo tarpu galėjau snūduriuoti besiklausant muzikos.

Manau galima viską padaryti nuodugniau, bet neturėjau labai daug laiko pasiieškoti tam reikalingų specialių programų, tad veikiau su tuo ką jau žinojau ir ką turėjau savo kompiuteryje.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 53, šiandien: 1)

7 thoughts on “Trinam šiukšles”

 1. mano programikių komplektas kompiuterio valymui CCleaner (išvalo nuo visokių šiukšlių kompiuterį) Search & Destroy Spybot (išvalo nuo visokių kenkėjiškų programų) dar turėjau Win Tools profesional, dabar turiu Windows Care Advanced. Ir tada belieka su AVG praskanuoti ir jaučiuosi ramus, kad neturiu jogių blogiukų kompiuteryje

 2. RegCleaner nors ir morališkai pasenus, yra mano mėgstamiausia programa registrui krapštyti.

  O šiaip kaip ir Bukoptimistas dar naudoju CCleaner – su ja ne senus failus bet ir registrą pravalyt galima.

  Taip pat naudoju Ad-aware, nors nepamenu, kad programa mano kompiuteryje nors kartą ką nors būtų radus (nėr čia ko po brudnus tinklapius vaikščiot).

  Mano antivirusas ClamWin, o defragmentuoju su AusLogic Disk defrag 🙂

  Va, beveik visas įrašas gavos 🙂

 3. Ansčiau naudojau Search & Destroy Spybot, bet kadangi ši nieko niekada nerasdavo susiradau Ad-aware, bet ir toji nieko neranda – matyt ištikrųjų niekur pernelyg nelandau kur kokį brudą galėčiau susigaut…
  O CCleaner ištikrųjų neblogas daiktas, kaip tik dabar nagrinėju iš kur jam kojos dygsta. Ačiū vaikinai 😉

 4. scania, dėkui už RegSeeker – seniai ieškojau kuo RegCleener pakeist.

 5. truksta summary „Atsilaisvino tiek ir tiek belekiek vietos, kompas pradejo veikt dvigubai greiciau” ir pan ((:

Parašykite komentarą