Vaidiname seklius internete

Praeito pavasario pabaigoje įkvėpta vieno eksperimento parašiau straipsnelį „Vaidiname seklius internete”. Esmė – gyvenantys internete turi gerai maskuotis norėdami pasislėpti. Po daugiau nei pusmečio po savo straipsnelio paskelbimo nusprendžiau dar kartą pasitikrinti kiek internetas žino apie mane ir surinkti visas nuorodas į savo bent kiek vertingesnius pasireiškimus, pati juk neprisimenu(short term memory).

Nors googleje pagal paiešką buvo rasta 90% kitų „žavintų“, bet rasta ir teisybės: vis dar skelbiama kad esu anglija.com moderatorė, karts nuo karto pasireiškiu litas.lt ir man.lt portaluose, pakomentuoju pocius.lt blogą, esu forumas.man.lt administratorė(apleidau forumą – gėda), esu kažkada kažką laimėjusi iš delfi.lt, daugybė pasisakymų ateivių tema(jaunystės hobis).

Ir keli mano pačios rašyti straipsneliai(nekopijuoti ir neversti):
Iš čia parsisiųsite net tai ko nėra
Grandininiai laiškai – kas už to slypi?
Eksperimentas: SkypeMe

Vaidinant seklius internete neradau info apie tai kur mokausi, dirbu, ką šiaip veikiu. Nors kaip sakoma, kas ieško tas randa. Na o aš lyg ir nesislepiu.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 41, šiandien: 1)

2 thoughts on “Vaidiname seklius internete”

  1. hehe, dar viena megėja save pagooglint. aš tai deja turiu daug bendravardžių/bendrapavardžių, tai daug ir ne apie save randu visko. bet iš kitos pusės gal kaip tik gerai konspiraciniais tikslais? (:

  2. Gerai pagalvojus jei žmogus žino tik vardą ir keletą sausų faktų, tai pagal google sunku rasti. Gali rasti kažką parašyta, bet nežinai ar apie tavo ieškomą žmogų rašo, arba apie bendravardį….

Comments are closed.