Vasara? Vasara!

Dažnai kai pasakai jog vasarą neturėsi atostogų, į tave pažvelgia su tokiu gailesčiu. Pasigirsta atodūsis, pavieniai komentarai „tai arsi visą vasarą”, „visiškai jokio poilsio ir pramogų – kaip taip galima?”. Bet ką tos atostogos reiškia? Kelionę į Egiptą, Graikiją, Turkiją? Dviejų savaičių kapitalinį remontą namuose? Kiekvienam savo. Bet norint turėti gerą vasarą nėra būtina gauti tas dvi/tris/keturias savaites atostogų. Užtenka turėti noro ir gali turėti aktyvesnę bei įdomesnę vasarą nei tie atostogaujantys kolegos. Kodėl taip sakau? Nes būtent man tokia vasara ir yra.
Peržvelkim mano vasaros tvarkaraštį, štai tokie tokie buvo ir bus mano savaitgaliai.

05.21-22 Savaitgalis Rygoje – draugės gimtadienis, kulinarinių eksperimentų ir architektūrinių atradimų kelionė po senamiestį.
06.3-4 Klaipėda Jazz – muzika iki išnaktų, atrastas skanaus alaus baras „Leika”, pasisėdima Max’e.
07.2-3 Bliuzo Naktys – keptos dešrelės, slėpimasis nuo lietaus palapinėje, įdomūs kaimynai ir žinoma gera muzika.
07.9-10 Savaitgalis Klaipėdoje/Kretingoje – draugės gimtadienis prasidėjęs išvyka į botanikos sodą o pasibaigęs tortilijų valgymu, filmų žiūrėjimu ir nuoširdžiomis šypsenomis rūšiuojant vyšnias.
07.14-17 turėčiau svečių iš Vilniaus ir Klaipėdos – siaubėme Šiaulius ir serbentų krūmus.

Nepaminėtais savaitgaliais buvo vykdomos misijos „iškuopk namus nuo statybinių šiukšlių” ir „įsikraustyk ir įsikurk naujuose namuose”. Į tai įeina ir svečių, besidominčiu kokį namuką pasistatėme, priėmimas.

O čia planas, chuliganas:

07.23-24 Anykščiai (šeimos šventė)
07.30-31 Klaipėda, Jūros šventė
08.6-7 Roko naktys
08.12-14 Karklė 2011 (???)
08.19-21 Tall Ship Races
Teoriškai tik vienas laisvas vasaros savaitgalis, bet praktiškai kol rašiau šį įrašą, mane jau „rezervavo” – važiuosim prie jūros.

O kur dar darbo dienų vakarai? Juk ir po darbo žmogus nemiręs(bent jau aš), tai būna ir pasisėdėjimų su draugais, ir pavienių pasimatymų, ir filmų vakarų.

Žodžiu tam kad linksmintis nereikia laukti atostogų. Tai reikia daryti dabar pat!

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 29, šiandien: 1)

Parašykite komentarą