Virtuvės remonto ypatumai arba kodėl negyvensiu be gartraukio

Iš neturėjimo ką veikt dažnai niekų prisigalvoji. Štai pvz šiandien nagrinėjau butų nuomos kainas. Bet galiausiai ne į kainas nukrypo mano mintys, o į tai kam žmonės skiria pinigus remontuodami butą.

Štai, pvz., negaliu suprasti kaip žmonės gali skirti kelis tūkstančius visos virtuvės remontui, susidėti visas naujas spinteles, kriauklę, viryklę, bet pamiršti… gartraukį. Na sakykit ką norit, bet namų be prisvilusių blynų nebūna. Nebūtina ir kažką svilinti, bet jei ką nors troškini, kepi bent ant dviejų viryklės skylių, tai garų ir kvapų ypač nedidelėje virtuvėlėje prisirenka tikrai nemažai. O jei pasvilini tai ir rūkas pakyla.

Studentaudama nuomojausi gyvenamą vietą dvejuose skirtinguose butuose ir abiejų virtuvėse nebuvo gartraukio. Tai ką – žiemą tekdavo laikyti atdarą langą, o tai jau yra šilumos eikvojimas. Plius jei vėjas į lango pusę, tai dar atsiranda galimybė ir peršalti. Kas jau kas, bet augalai kuriuos bandėme apgyvendinti ant virtuvės palangės greitai mirdavo.

Aišku studentavimo laikais buvo dzin kur gyveni. Svarbu yra lova ir mažai moki už nuomą. Bet jei reikėtų nuomotis dabar, tai tikrai nesinuomočiau buto be gartraukio. Ir jei gyvenčiau ne viena – nesinuomočiau buto su sujungta vonia ir tualetu. Pagalvokite – juk jei keliatės vienu metu, tai galite ir susimušti kas eis į vonią/tualetą. O jei šie kambariai atskirai – vienas eina į vieną, kitas į kitą, o paskui apsikeičia 🙂 Na žodžiu, supratote 🙂

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 27, šiandien: 1)

Parašykite komentarą