16-os ir nėščia

Nea, čia ne apie mane, aš jau nebe 16-os ir tikrai nesu nėščia.  “16 and pregnant” – tokiu pavadinimu laidą visai netyčia teko žiūrėti šį šeštadienį per MTV. Nežinau koks tos laidos tikslas, bet mano viduje ji sukėlė pasipiktinimą. Veiksmas sukosi apie 16-metę paauglę kuri tapo nėščia. Tai tarsi realybės šou – kameros sekė ją pas gydytojus, perkant įvairius daiktus vaikučiui, pokalbiai su draugėmis, pykčiai su mama. Įsijungiau kanalą jau tikriausiai po to kai buvo paaiškinta situacija apie vaiko tėvą, nes apie jį nebuvo pasakyta nė žodžio. Bet juk suprantu jog vaikai iš šventos dvasios pastaruosius 2000 metų neatsiranda….
Kodėl mane papiktino? Todėl kad pabandžiau į tai pažiūrėti 14-15-metės akimis: “wow, ji augins vaiką, vaikas cool! Antanai padaryk mane, aš noriu vaiko“. Išskyrus tai, kad gimdymas skausmingas daugiau viskas paauglių akimis yra kaip skatinimas tapti jaunomis mamytėmis.
Vienas dalykas yra seksas 16-okos, kitas yra tokio amžiaus pasidaryti vaiką…

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 112, šiandien: 1)

5 thoughts on “16-os ir nėščia”

  1. Tai nereikia nei MTV. Mano kaime pilna mergaičių, kurios visai atvirai sako, kad sulaukusios 16-os gimdys vaikelį ir gerai gyvens. O ko negyvent, kai valstybė tokioms duoda būstą ir pašalpas, kurių pilnai pakanka išgyvent. Taigi, buvimas mama tampa darbu.

  2. Karoli, o tokios kaip pas tave kieme dar pažiūrėjusios MTV tai dar labiau užsinorės. Ir nesvarbu ar dėl pašalpų, ar tiesiog „for the fun of it” 🙂
    Aš nežinau ar toks „darbas”(buvimas mama) yra tinkamas 16-os metų panelei.

  3. Dar vienas dalykas yra kai būdamas 2x metų miegi su 1x mete.
    Ir sakai, kad seksas yra labai kūl 🙂 ir vaikų nebus…

Parašykite komentarą