Vienos dienos daina

Muzika man yra gyvenimo fonas. Kartais galiu klausyti bet ko – svarbu, kad būtų fonas, pvz. mašinoje ar gaminant valgį. Bet jei darau kąžką kam reikia įkvėpimo ir užsidegimo, renkuosi vienos dienos dainą. T.y. dainą kurią būtent tą dieną galiu sukti, kad ir 175 kartus, be perstojo kartoti ir kartoti, ir vis tiek ji man patiks ir bus uždeganti.

Prisimenu kaip antrame kurse dariau baigiamąjį business computers paskaitos darbą 4 val ryto pasileidusi Dima Bilan “never let you go”. Kaip tik po Eurovizijos buvo ir tą naktį ta daina kabino bei neleido užmigti. Trečiadienį rašydama raštą darbui klausiausi Lady Gaga „Bad romance“. Ketvirtadienį buvo Clint Mansel – „Requim for dreams“ diena. Vakar atradau Ke$ha “tik tak”. Dar anksčiau buvau užkibus ant Danny Elfman „Wanted“.

Kai kurių dainų dienos kartojasi, kai kurių atsiklausau vieną dieną ir pamirštu visai. Viena daina vieno stiliaus, kita visai kito. Pagal nuotaiką. Tie kas gerai mane pažįsta gali greitai pasakyti kokia mano dienos daina ir pagal tai nuspėti kokia mano nuotaika. Kaip? Paprastai – pažiūrėję į mano skype‘s užrašą ir atpažinę iš kokios dainos yra paimta frazė. Bet tą galėtų padaryti nebent super melomanas žinantis kokios dainos sukasi ant mano iTunes grotuvo….

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 66, šiandien: 1)

3 thoughts on “Vienos dienos daina”

Parašykite komentarą