Apdovanota ir apdovanoju

Tikrai pasijutau keistai, kad Rokiškis mane apdovanojo Stylish Blog Award. Nemaniau jog blogeris kuris neprenumeruoja rss ir tinklaraščius skaito tik pagal atmintyje(ne kompiuterio, o smegenų!) išlikusius bookmark, prisimena mane. Ačiū! Kaip ir žadėjau, aš sugrįšiu 🙂

O dabar duoklė apdovanojimui ir smalsioms akytėms, kurios ieško sensacijų. Pagal Stylish Blog Award taisykles, 7 dalykai apie mane:

1. Traukiu keistus žmones. Mano draugai dažniausiai vienas kito nepažįsta, nes yra pernelyg skirtingi ir neturi bendrų interesų. O man malonu bendrauti su žmonėmis, kurie į mano gyvenimą įneša kažko naujo ir griauna mano ir kitų  stereotipus.

2. Klausausi daug ir įvairios muzikos. Nuo rusiško popso iki sunkaus metalo. Pagal nuotaiką. Dažnai patinkančią dainą  galiu leisti 155kartus, o paskui niekada nebesiklausyti. Antrame kurse darydama vienos paskaitos baigiamajį darbą visą naktį klausiau Dima Bilan „Never Let You Go”.  Tuo metu atrodė jog  išsėdėti iki 6val  ryto ir baigti darbą be jos neįmanoma.

3. Daug ką darau paskutinę minutę. Dabar jau mažiau, stengiuosi pasidaryti darbus iš anksto, kad paskui ramia sažine galėčiau ilsėtis. Tačiau studijų metais neturėjau tokios valios. Iki egzamino likus kelioms dienos susirasdavau kokį serialą ir iki egzamino išvakarių peržiūrėdavau kelis sezonus. Egzaminui ar kokiam rašto darbui palikdavau paskutinę naktį. Hmmm, bet ne aš viena tokia buvau 🙂

4. Neturiu hobio. Rimtai. Nerenku pašto ženklų, nemezgu, neveriu karoliukų, nepiešiu, negroju, nedainuoju, nešokinėju parašiutu(hmm, nors norėčiau), nieko nekolekcionuoju. O gal tinklaraščio rašymą, sėdėjimą facebooke ir retus twitter’inimus galima būtų laikyti hobiu?

5. Nors virtuvėje nesu kaip Jamie Oliver, bet gaminti moku. O ypač čili troškinį. Tą jau moku 🙂 Net esu sulaukusi skambučių iš draugų kurie teiravosi kaip tiksliai pagaminti taip skaniai kaip gaminu aš.  O  kambariokė sakė jog moku labai skaniai bulves išvirti. Pati didžiuojuosi makaronų patiekalais, kurie realiai gaminami iš bet ko ką randi šaldytuve + makaronai.

6. Esu kafomanė. Čia jau nėra paslaptis. Kavos geriu daug. Teisinuosi tuo, jog žemas kraujo spaudimas ir man reikia tonizuojančio gėrimo, bet  ištikro dievinų karštos, saldžios su trupučiu pieno kavos skonį ir aromatą. Į pasiūlymą „eime išgerti kavos” niekada neatsakau neigiamai.

7. Neprisimenu kainų. Jei paklausi kiek kainuoja tas pakelis pieno, kurio visuomet rasi mano šaldytuve – atsakymo nesulauksi. Visiškai neprisimenu kainų. Galiu pasakyti maždaug į tą pusę, bet tikrai ne tiksliai. Todėl niekada parduotuvėje nepastebiu jei produktas pabrango ar atpigo. Na nebent pabrangtų dvigubai, tuomet jau būtų akivaizdu.

Kadangi dar be visa ko nesu godi egoistė, perduodu apdovanojimą tinklaraščiui Nestabdom.lt, kurį visuomet skaitau ir kuris man labai patinka. Tiek savo turiniu, tiek mintimis, komentarais, įkvėpimu.

Maloni pareiga atlikta – galima eiti išgerti kavutės 🙂

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 25, šiandien: 1)