Ar mes visi kažkiek psichopatai?

Kaip tyčia pasitaikė TED pranešimas apie psichotapus. Įdomus žurnalisto tyrimas ir komentarai.Verta dėmesio.

Pačiai teko susidurti su įvairiais žmonėmis. Dažnai juos tiesiog pavadinu keistais. Tačiau labiausiai gąsdina agresyvūs tipai. Su vienu teko susidurti per festivalį. Išgėręs „užšoko  ant baltų arklių”.  Nieko nėra baisiau kaip kilnojami kumščiai, skraidantys daiktai ir griūnančios palapinės. Labiau patinka žmonės kurie negeria, arba išgėrę eina miegoti (kaip aš), o ne švaistosi grasinimais. Baisu.

Kitas psichopato tipas kurį teko sutikti ramus, tylus, mažai bendraujantis, bet kuomet supykstantis – paleidžiami į darbą kumščius ir naudojantis psichologinį spaudimą ir manipuliaciją. Vieną akimirką vaidinantis kaltintoją, kitą jau auką. Akimirkai net sutrinki ir nežinai ar pykti ar gailėtis.

Trečias tipas tai žmonės kurie nesugeba užsičiaupti. Per paskutinius metus sutikau du tokius vienas kito vertus personažus. Aš kaip pakankamai ramus žmogus paprastai viso pokalbio, arba tiksliau monologo metu, sugebu įterpti vos kelis žodžius.  Net jei būnant kompanijoje monologas bus nutrauktas, kalbės kiti, tai po kelių akimirkų įsivyravus pauzei, monologas prasitęs nuo kur prasidėjo. Keista, kaip jiems liežuvis neskauda…

Kaip sakoma, visokių žmonių būna… bet ne visokių reikia mano draugų rate.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 52, šiandien: 1)