Atleisk, pinigų tau paskolinti negaliu

Jei šiandien paskambintų kokia mano brangi giminaitė iš kokio Panevežio ir sakytų „Žavinta, gyvybės ir mirties klausimas – paskolink 100 litų”, kad ir kaip norėčiau negalėčiau to padaryti. Ne iš blogos valios, „skručnumo” ar pinigų neturėjimo. O dėl to, kad Seb bankas nenori jog aš pinigus leisčiau.

Tikriausiai tai vienintelis bankas Lietuvoje, kurio internetinė bankininkystė yra išjungiama tuomet kai danko darbuotojai 17val  išeina namo. Taigi jokių pavedimų negali daryti nei vakare, nei savaitgalį, nei švenčių dienomis. Tad štai dabar anskčiausiai pavedimą galėčiau vykdyti tik vasario 17 d.

Gal mano galvoje ir nekunkuliuotų pyktis, bet štai pamečiau savo banko kortelę, kol gausiu naują net iš bankomato negaliu pasiimti pinigų. O penktadienį vakare pervedė atlyginimą! Banke pinigai, o aš sėdžiu ilgąjį savaitgalį be pinigų. Argi jūsų neimtų siutas mano vietoj?

Aišku kyla klausimas kodėl tuomet naudojuosi Seb’u? Na todėl, kad mano darbovietė ten darbuotojams sąskaitas atidaro ir ten atlyginimą veda… Ot…

Tai sušelpsim mane bent blynais ir saldainiais pinigine išraiška? 🙂 Juk tuoj užgavėnės – „aš žydukas Lietuvos – noriu blynų ir kavos!”

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 51, šiandien: 1)

14 thoughts on “Atleisk, pinigų tau paskolinti negaliu”

 1. Uzuojauta 😀
  Dabar gali pati skambinti giminaitei is Panevezio 😀

 2. Radai problema. Jei esi vilniete.. nuvaziuoji i akropoli ir pasiimi tuos pinigus. tiesiai is saskaitos. Dirba jie 7 dienas per savaite.
  Jei is kurio kito kaimo.. kiek sunkiau

 3. SEB’as si savaitgali atlieka didziulius pakeitimus savo sistemoje. Visgi kartais norint atlikti pakeitimus reikia stabdyti sistema. Ir isjungti nedarbo diena geriau nei darbo.
  Bet visgi reikejo nusiimti pinigus is SEB’o pries si savaitgali nes maza ka 🙂

 4. Kai visi po švenčių bus apytuštėm piniginėm, tu busi lyg ir „turtinga” ;DDD Nėra to blogo ko neišeitų į gerą…

 5. Akropoly dirba ir savaitgaliais SEB’o skyrius. Jei labai reikia, tai nuvažiuok nusiimk pinigų pačiam banke 🙂

 6. kad nebutu neteisybes pasakysiu 🙂
  pavedima banko viduje turetum galeti padaryti. pavedimai tarp kitu lietuvos banku (pvz is swed i nord ir panasus) veikia per Lietuvos banko sistema LITAS. sistema LITAS veikia tik darbo dienomis. Taigi siuo atveju kaltas lietuvos bankas. ir dar 🙂 pinigai neuzskaitomi is karto i kito banko saskaita nes LITAS sistema nera online pagrindu veikianti sistema. uzskaitymai vyksta tik tris kartus per diena 9.00, 12.00 ir 15.00. Taigi panele jei ateisite i banka (ar bandysite daryti pavedima po 15.00 val) pinigai gavejui bus iskaityti tik kitos darbo dienos 9.00.
  Ir pabaigai 🙂 reikia megautis laisvomis dienomis, net ir bankininkams reikia atostogu 🙂

 7. heh, sestadieni, galejai i banka nueiti ir issimti pinigu. uztenka paso, tapatybes korteles ar vairuotojo teisiu. be to nereikia sebo kaltinti, tarpbankinius pavedimus apdoroja LITAS-EISIS programa, kuria kuruoja Lietuvos Bankas. taigi nuo seb’o, hansos ar kitu banku nelabai kas priklauso.

 8. @Dali.us – matai aš tame Vilniaus kaime negyvenu, tad negaliu iki jūsų kaimo centro „Akropolio” nuvažiuot. :)O didmiesčiuose, tokiuose kaip Klaipėda ar Šiauliai Seb bankas tik darbo dienomis iki 17-18val dirba.

  @LukonetasLT – geras pastebėjimas 😉 Pakėlė nuotaiką – pirmadienį aš būsiu turtinga!

  @bankininkas, @kubas ačiū už apšvietimą. Visgi tai nekeičia fakto jog Lietuvai dar yra kur tobulėti. Pavedimus apdoroja galinga sistema, kuri be blondinės sėdinčios prie kompo neveikia – blondinė savaitgalį namo, sistema shut down.

  PS. mano lengvas nepasitenkinimas nukreiptas į Seb’ą nes turiu jame sąskaitą. Turėčiau Swedbank ar kitą – būtų lygiai tas pats tik kitu adresu 🙂

 9. Nu tu irgi- reikejo ateit pas mane kotletu valgyt! As visada ieskau ka cia galeciau apnuodyt…:)

  Paziurek is sios puses- as siandien darbe sedziu 🙂 Nesvarbu, su pinigais,ar be 😛

 10. Ilona, tris su puse metų išgyvenus bendrabutyje mano skrandis ne taip lengvai apnuodijamas 🙂

  Iš kitos pusės -man šiandien laisvadeinis, nors ištikrųjų įmonė dirba – aš viena tokia tinginė kaip ir bankai pasidariau ilgą savaitgalį 🙂

Comments are closed.