Įdomus projektas: Cinemeo.com

Kiek gigų vaizdo klipukų turite kompiuteryje? Kiek iš norėtumėte parodyti savo draugams? Tikriausiai minimum puse savo brangios kolekcijos. Ir ką daryti? Kiekvieną kart siųsti klipuką per skype, arba ieškoti linko youtubeje?

Kadangi tokios mintys mane pastaruoju metu dažnai užplūsta, tad pradėjau ieškoti kažko kur galėčiau dalintis savo video kolekcija, tačiau ne youtube(neremiu monopolijos). Ir štai aptikau Cinemeo.com. Kažkuo patraukė.

Cinemeo nėra visiškas naujokas rinkoje. Jauna ir ambicinga komanda pradėjo kurti video projektus dar 2007 metais. Pirmas rimtesnis darbas – clipper.lt – Lietuvos rinkai skirtas video svetainės valdymo įrankis. 2009 metų gegužę buvo pradėtas kurti Cinemeo.com projektas skirtas jau ir  tarptautinei rinkai. 2009 m. gruodį buvo išleista Cinemeo beta versija.

Cinemeo jau naudojasi autogidas.lt, vtv.lt, eurobasket.lt, lyga.lt ir kiti interneto projektai.  Kai pasikursiu savo video tinklaraštį – pranešiu.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 63, šiandien: 1)

3 thoughts on “Įdomus projektas: Cinemeo.com”

  1. galetum publikuoti video apie to skanaus sausainiu/zele dalyko gaminima…ir apie grietiniecius…ir apie troskini…ok, einu arbatos 🙂

  2. Ilona, siūlai kulinarinį video blogą? Hmm, reik su pragaro virtuve kooperuotis ir steigt 😀

  3. Hm, ir visgi neužfiksavau iki galo – koks yra Cinemeo esminis skirtumas lyginant su visokiais youtube’ais, vimeo ir panašiais? Šiaip eilinė alternatyva ar visgi yra tas kažkoks esminis skirtumas. 😉

Parašykite komentarą