Atradimai prie jūros

Ką tik parbėgau iš pajūrio. Geras oras nuo pat ryto vertė kuo greičiau sutvarkyti skubius reikalus, kad tik galėčiau bent valandikei išlėkti į pajūrį. Taigi po dvyliktos jau gulėjau įsiraususi kopose ir su drauge plepėdamos apie gyvenimo prasmę valgėme jogurtą.

Gyvenimas Klaipėdoje turi šį privalumą, kad gali bet kada per 15 min atsidurti pajūrį. Nereikia nieko planuoti, važiuoti kelias valandas. Gali tai padaryti eksprontu, kaip ir šiandien. Keista, bet klaipėdiečiai taip nedaro, jiems jūra kažkoks paprastas dalykas, kuris niekur nepabėgs ir jų manymu nėra čia ko pulti prie jos vos tik diena pasitaiko gražesnė… O juk tokią gražią dieną kaip šiandien nuodėmė sėdėti namie. Salomėja kaip supratau irgi taip mano.

O prie jūros tokiu metu galima rasti daug įdomybių. Pavyzdžiui, šio upelio nesu pačiusi per tris savo gyvenimo metus Klaipėdoje, nors pajūriu nuo Girulių iki molo esu ėjusi ne kartą. Tad įtariu jis „pavasarinukas”, vasarą jo neliks:
upelis1.jpg

O štai čia “ežeras” vidury kopų:
ezeras1.jpg

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 47, šiandien: 1)

6 thoughts on “Atradimai prie jūros”

  1. Betgi gražu. Vien dėl tos jūros norėčiau Klaipėdoj gyvent. Kadangi nesu prisirišus prie miestų, gali būt, kada nors atneš mane vėjas ir į Klaipėdą.

    Šiaip šiandien pučia romantiški vėjai.

  2. Taip, tiems kas negimę, neaugę Klaipėdoje, jūra yra gėris, kažkas ypatingo ir neįprasto. O išties šaunu, kai iš neturėjimo ką veikti, gali skambtelėti draugeliui „einam prie jūros” ir nieko daugiau mąstyti nereikia.

  3. awx, nesakau, kad klaipėdiečiai taip visai nedaro. Daro, bet rečiau ir galbūt ne su tokiu užsidegimu. Ir aišku priklauso nuo žmogaus. Vieni gyvena nepastebėdami jog šalia jūra, o kiti kaip tu vis ieško progos, ar tiesiog be progos ten važiuoja.

  4. Mmmm…. Minčių bangos… Kaip norėčiau vėl pasivaikščioti.

  5. Tik nereikia čia lialia, kad klaipėdiečiai taip nedaro. Nebent turi omeny grynus vietinius, kurie visą savo gyvenimą čia gyvena. Aš prie jūros važiuoju vos tik geresnis oras pasitaiko ir jei nebūna šalta. Jei su šunim, tai jam didesnio kaifo turbūt nėr, o jei be šuns, tai įsimetu butelaitį alaus ir paprasčiausiai patinka ant smėlio pasėdėt ir jūros pasiklausyti.

Parašykite komentarą