„Bezdielninkų” mitingas…

Tikriausiai didžiausia šios dienos naujiena – mitingas ir riaušės Vilniuje. Nusivylimas ir gėda, kad ten buvo lietuviai prie Seimo rūmų. Kas per žmonės gali imti į rankas akmenis ir daužyt langus, mėtyti kiaušinius ar dujų bombas į kitus žmones?

Gal žiniasklaida ir išpučia skaičius, bet gal ir tiesa kad riaušės pridarė Lietuvai apie 2mln litų nuostolių. Žinot kas tą nuostolį dengs? Aš. Tu. Mūsų tėvai ir kiti sąžiningai dirbantys ir mokesčius mokantys piliečiai. O kas tą nuostolį pridarė? Mužikai, nieko nedirbantys, nemokantys mokesčių ir apskritai nieko naudingo neveikiantys piliečiai. „Bezdielninkai“ kaip pasakytų vienas pažįstamas. Šį mano teiginį gerai iliustruoja Vidmanto pastebėjimai apie kalbėtojus per riaušes:

Kažkokia moteris mestelėjo, kad gana maitinti bankininkus ir valstybė turėtų naikinti privačius pensijų fondus (Primenu, kad pasirinkti dalyvavimą pensijų fonduose galima laisvai), o pinigus perskirstyti pensininkams ir mamoms.

Sutinku su Justinu, jog tokius mitingus turėtų rengti patriotai, išsilavinę ir žinantys kas vyksta žmonės. O ne tokie kurie tik ir ieško mesti plytgalį kuria nors kryptimi…

Esu už taikius mitingus. Kad ir neperseniausiai buvosi vairuotojų lėtas važiavimas ir pypsėjimas. Na sudarė kamščius ir kas? Į ligoninę berods nebuvo pristatyta sužeistų. O dabar? Gėda. Kaip kažkuris blogeris užsiminė dabar tai jau tikrai „gerai“ Vilnius kaip kultūros sostinė pasirodė.

Savom akim nieko nemačiau, bet 15min labai gerai viską nušvietė.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 35, šiandien: 1)

One thought on “„Bezdielninkų” mitingas…”

  1. Puikus pastebejimai, pilnai pritariu Žavintai. Tik neturintys ką veikti dalyvauja tokiuose mitinguose. Labai įdomus mitingas ir jo pabaiga. Organizavo profsąjungos (mokytojai, daktarai ir kiti siurbiantys mūsų kraują-pinigus). Mokytojai sėkmingai šaukia dėl atlygimimų ir gana efektyviai ruošia riaušininkus.

Parašykite komentarą