Blogorama prigimdė blogoramiukų

Penktadienį buvo paskelbta paskutinė blogorama, o šeštadienį, jog „nežinau.lt versija 1.x baigė galioti“. Gaila. Bet lyg tai nujausdami blogeriai pradejo kurti savo mažas blogoramas, štai jau ir Karolis pirmąją parašė , o Salomėja jau tris parašius turi , Think big pataria Ką skaityti, prisimenu kažkas dar rašo, bet rss skaitytuve dabar kažkodėl neradau…
Taigi, nors ir netekome didžiosios nežinau.lt blogoramos, bet nelikom pliki basi. Ir skirtingų blogerių rašomos apžvalgos iš serijos „Ką skaitau“, padės kurti platesnį blogerių tinklą. Vienas paminės vieną naują įdomų blogerį, kitas kitą, taip mūsų rss skaitytuvas ir pildysis įdomiais tinklaraščiais.
Įdomu ar man vienai žodis blogorama skamba kaip įrašo formatas, o ne vien tik nežinau.lt įrašas…
Beje, kaip jau rašiau komentare pas Karolį, ir aš galvojau rašyti kažką panašaus. Tuo labiau, kad daugiau skaitau nei rašau.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 49, šiandien: 1)

12 thoughts on “Blogorama prigimdė blogoramiukų”

 1. Kolegos, o gal vertėtų pagalvoti apie bendrą projektą vardu blogorama.lt.
  Kur bendromis pajėgomis visi rašytų ką skaitė.
  Gal net galėtų būti blogeriai.net dalimi.
  Tiesa kiek suprantu šitas adresas jau užimtas, bet sugalvoti ką nors vistiek galime.
  Ką manote?

  Eugenijus
  youlikeit.lt

 2. Eugenijus varo propagandą su standartiniu komentaru visų tinklaraščiuose 🙂

  Iš tiesų tai pritariu, kad blogorama jau tapo bendriniu žodžiu, formatu, o ne tik kažkokiu kas vakarą rašomu nežinau.lt įrašu.

  Šiaip aš už tai, kad kiekvienas rašytų po savo blogoramą, nes tada gausim kur kas skirtingesnės informacijos. Pvz manau, kad tavo, mano, ir Salomėjos pasirinkti straipsniai beveik niekad nesutaptų 🙂

 3. Būtent, mes kiekvienas esame skirtingi žmonės, tad natūralu jog skaitome, domimės skirtingais dalykais. Tad ir mūsų blogoramos būtų skirtingos. Būtent ta mintis mane ir žavi – atsiranda didesnė galimybė pastebėti daugiau įdomių blogerių ir jų įrašų.
  PS. Jei šiandien po „Movie night” su SLI mažiukais neužmigsiu, tai rytoj ryte pasirodys ir mano blogorama ale pirmas blynas.

 4. Jei būtų kuriama kažkas panašaus į Eugenijaus pasiūlymą, tuomet tai turėtų būti panašu į blogeriai.net įrašų rss paėmimo sistemą, tik vien iš blogoramų ir aišku ne pirmieji 50 žodžių, bet pilnas įrašas. O tai būtų galima padaryti jei blogoramoms kiekvienas turėtume tam skirtoje kategorijoje.

 5. Aha, man irgi labiau patinka mintis apie asmenines apžvalgas. Šiek tiek sunkiai įsivaizduoju, kaip atrodytų Eugenijaus siūlomas atvejis. Bet gyvensim – matysim:) Svarbu, kad esam.

 6. Aurimai, nėra už ką 😉

  KaVeikti, pastebėjau ir tave. O pradėti niekada ne vėlu.

 7. O aš vat susiruošiau baigti:) Kai pradėjau, nė nenujaučiau kad nežinau.lt nebebus blogoramų. Kai tai dingo, visi pradėjo kepti savo skaitalus. Kas yra tiesiog puiku. Skaitau ir manau skaitysiu. Ir nemanau, kad nors vieną kritikuosiu.
  Tačiau aš kaip visada, faktas kad tai tapo visuotiniu reiškiniu, man nebepatinka. Nors šiam sekmadieniui audžiu mintelę dar parašyt:)

 8. Salomėja, mėgsti būti išskirtinė, nemėgsti to bandos jausmo? Suprantu. Nors manau jog asmeninės blogoramos tikrai duoda naudos ir suteikia galimybę atrasti kažką naujo bei dar neskaityto. 🙂

Comments are closed.