Savaitės skaitiniai

Jungiuosi prie gražios kompanijos jau rašančiųjų apie tai ką skaitė ir ką rekomenduoja paskaityti kitiems.
Vienas draugas verslininkas dažnai užduoda klusimą „kuo tu išsiskirsi iš grupės konkurentų, kuo tavo siūlomas produktas bus kitoks?“. Kadangi mano tinklaraščio antraštė kaip ir skelbia jog aš gyvenu online 24/7, tad natūralu jog Lietuvos blogosfera nėra tokia didelė jog užsilikčiau joje tiek laiko. Tad skaitau ir žinias, ir užsienio tinklalapius ir viską ką randu „užkabinančio“. Tad pasidalinsiu ir tuo.
Manau nė vienas iš mūsų nėra pajėgus daryti kasdienines blogoramas kaip Vienastoks, tad savaitinės bus pats tas. Panašu jog visi „būriuojasi“ aplink sekmadienį ir pirmadienį, tuomet ir aš jungiuosi ir rašysiu pirmadienio ryte. Kad sugrįžę po savaitgalio gamtoje galėtumėte prisėsti prie darbo kompiuterio su kavos puodeliu rankose ir paskaitinėti kas gero internete pagal panelę Žavintą. Tad jei viskas gerai, susitiksim bent jau kartą per savaitę.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 38, šiandien: 1)

4 thoughts on “Savaitės skaitiniai”

  1. O kuo tavo blogorama bus kitokia nuo kitų taip ir neatsakei:))

  2. Ačiū Karoli 🙂
    Eugenijau, mano mintis yra išplėsti blogoramą už Lietuvos blogosferos ribų, ta prasme paminėti ne tik lietuviškus, bet ir užsienio tinklalapius. O taip pat turiu mintį daryti specializuotus įrašus. Vieną savaitę viena tema, kitą kita ir pan. Bus matyt, kas gausis.

    Beje, berašant „pirmą blyną” suvokiau koks titaniškas Džiugo darbas buvo. Peržiūrėti daugybę tinklaraščių, pastebėti kas įdomu ir kas galėtų patikti ir kitiems. Turi nuolat rinkti nuorodas, kad paskui kažko nepamiršti ir pan.

Parašykite komentarą