Ežiukė prie kompo

Turiu naują pravardę – „ežiukė“. Mama iš kažkur atkapstė senovės Arijų horoskopą, pagal kurį aš esu gimusi ežio metais. Pasidomėjau internete kas rašoma apie ežiukus.

„Šiuo laikotarpiu gimęs žmogus – nenuspėjama, „dygliuota“, besiblaškanti asmenybė. Ežiai turi puikią atmintį, ypač regimąją. Jie yra atidūs detalėms, net šiek tiek smulkmeniški. Draugystėje ir meilėje šie žmonės ištikimi iki mirties. Gali viską pamiršti, kai paliečiami jų jausmai.
Tačiau ežio metais gimusiajam antitotemas lemia, kad žmogus gali tapti prisitaikėliu, noriai taikstytis su melu ar net išduoti draugus.“

Oficialiai netikiu horoskopais. Tačiau kartais randu juose dalį tiesos… „nenuspėjama, „dygliuota“, besiblaškanti asmenybė“ – aga, čia apie mane 🙂

Hmmm… norėjau pasipuošti savo kompiuterį wallpaper‘iu su ežiuku, bet jokio gražaus neradau… Negi teks pačiai gamintis?..

„Ėjo ežiukas mišku nekreipdamas dėmesio, kad miškas seniai iškirstas.”

Update: Ačiū Pawkai už… ežiukus:

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 49, šiandien: 1)

4 thoughts on “Ežiukė prie kompo”

  1. Arijų? Labai įdomu. Ar čia tų pačių, kurie niekina mažas tautas ir iškelia vieną vienintelę, dominuojančią?

  2. Senovės arijai tai tie kurie gilioje senovėje kažkur aplink dabartinę Indiją gyveno ir užkariavo Indijos gentis. Vėliau arijų vardu buvo vadinama tauta kaip vienintelė ir dominuojanti. Pagal mano mokyklines istorijos žinias senovės arijai ir arijai kokie iškilo per pasaulinius karus nėra vienas ir tas pats. Jei klystu – pataisykit.

Comments are closed.