Gero savaitgalio prisiminimas

Kaip suprasti ar savaitgalis buvo geras? Pirma, jis prabėga greičiau nei tikėjaisi. Antra, nespėji padaryti visų suplanuotų dalykų, nes kiti malonūs užsiėmimai užėmė visą laiką. Taigi koks buvo mano ilgasis savaitgalis?

Kultūrinis. Apsilankiau Jauno teatro dienose, tearto labaratorijos „Atviras ratas” spektaklyje „Brangioji mokytoja”. Puikiai sukurta įtampa nuo pradžios iki galo bei tikrai išdirbti veikėjų charakteriai paliko malonų įspūdį.
Patiko ne tik spektaklis, bet ir moterų tualeto puošybos subtilybės tema „Indija” 🙂 Gaivių smilkalų kvapas, žvakės, suoleliai su pagalvytėmis ir net tualetinis popierius 🙂 Keistai, bet linksmai sukurtas 50metų senumo tualeto estetinis vaizdas. Dar niekada nebuvo taip linksma tualete, kaip pas menininkus 🙂

Kulinarinis. Pažintis su šaunia vegetarų pora ir vakarienė jų namuose buvo tikras malonus mano skrandžiui. Namuose keptos vegetariškos picos ir moliūgų pyragas su taure raudono vyno buvo kažkas tokio ką mano skrandis tikrai ilgai atsimins.
Tikras kulinarinis atradimas buvo Senamiesčio baro firminis patiekalas – sūrio piršteliai, kurių dydis labiau priminė vaikų rankeles. Tad taip juos ir vadinome. Nepakartojamas skonis, dydis ir sotumo jausmas! Ir kaip, gyvendama Klaipėdoje apie juos nežinojau?

Edukacinis. Su drauge užsidėjome pliusą sau už tai, kad supažindinome pažįstamą amerikietę su nacionaliniu lietuvių patiekalu – cepelinais. Kavinė „Viskas lietuviškai”, nors ir mažutė ir neprabangi, bet cepelinus ruošia nepakartojamai. Niam niam.

Žaidimų. Prisiminėme senus gerus stalo žaidimus „Settlers of Catan” bei „Duch Blitz”. Su smagia kompanija prie tokių žaidimų ir lyrinių nukrypimų į įvairias pokalbių temas galima praleisti ištisas naktis. Beje, žaidimuose man nesisekė. Gal laikas save nuteikti, jog jei „nesiseka kortose – seksis meilėje”? Tai kur ta mano meilė? 🙂

Kaviškas. Aplankytos dvi naujos kavos vietelės ir viena tradicinė. „Everest Coffee” išsiskyrė savo jaukumu ir šeimyniškumu. Tokioje vietoje nebijai pasakyti „noriu ko nors skanaus” ir tau su malonumu patars, pakalbins ir pasiteiraus ar skanu ne tik iš mandagumo, bet nuoširdžiai. Nors pasirinkta Vienos kava mano skoniui buvo kiek per rūgšti, bet kitą kartą tikrai grįšiu ieškoti savo kavos idealo būtent šioje kavinukėje.
Port Cafe – minimalistinė, Skandinavijos švara dvelkianti kavinukė. Gardi kava ir puiki vieta prisėsti foteliukuose ilgesingam pokalbiui. Puikus pakaitalas anksčiau pamėgtai Max Coffee, kurioje dabar renkasi jaunieji hipsteriai.
Ir žinoma Pitliaus skanėstai! Vieta kurioje jautiesi užsukęs pas mylimą tetulę. Šeimininkė visus sutinka kaip lauktus svečius ir tvyro tokia „naminė” atmosfera, kurioje gali jausti kaip namie. Rytas su dideliu puodeliu kavos Pitliaus skanėstuose garantavo itin geros dienos pradžią.

Draugiškas. Tai svarbiausias punktas. Nes ne tik praleidau puikų savaitgalį su geriausia drauge, bet ir susipažinau su puikiais jos draugais, kurių jau su nekantrumu laukiu Vilniuje. Aišku prieš tai reikės išsiaiškinti restoranų vegetarams pasiūlą 🙂

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 230, šiandien: 1)