Ką veikti prie jūros?

Kai oras gražus galima tiesiog mirkti vandeny ir degintis. Tačiau kai saulė dingsta už debesų iškyla natūralus klausimas: ką veikti? O prie jūros galima veikti daug ką, tik pasitelkite fantaziją.

Smėlio skulptūrų lipdymas
Ne vien vaikai stato smėlio pilis. Suaugę irgi tai gali! Ir dar kokias skulptūras gali pastatyti. Galima netgi konkursą surengti kas originaliau padarys.


Pozavimas
Jie turite fotoaparatą, labai smagu išpaišyti savo vardus smėlyje, ką nors sudėlioti iš akmenukų, ar tiesiog prie savo smėlio skulptūrų pozuoti ir fotografuotis. Labai interaktyvus pozavimas yra kai bandai įamžinti visus kabančius ore. T.y. visi bando vienu metu pašokti ir bandoma nufotografuoti tą momentą kai visi pašokę sekundės dalį kabo ore.

Žaidimai
Prisimenate tokį žaidimą „klasė“? Patikėkite – šokinėti „klases“ ant smėlio visai kitokia patirtis nei ant asfalto. Net vaikinams patinka. Šarados, mįslės irgi geras laiko praleidimas. Visi sėdi ratu ir kramto užkandžius, o kas prisimena kokią nors šaradą ar mįslę – užduoda, o kiti sprendžia. Tiesa-drąsa? O kodėl gi ne?

Dar vienas bent jau man naujas buvo žaidimas kurio net pavadinimo nežinau. Esmė tame, jog kiekvienas turi po penkis saldainius ar kažką kitą ką būtų lengva permesti(jei žaidėjų daugiau nei 6, užtenka 3 saldainių). Pirmasis žaidėjas turi pasakyti teiginį apie save(ką darė, kur buvo, ką mėgsta, ką turi) vienu sakiniu. Esmė tame, jog turi pasakyti kažką tokio ko kiti nėra darę. Jei teiginys kitiems netinka, jie permeta žaidėjui po vieną savo saldainį. Jei pasakytas teiginys tinka – pasilieka saldainį. Pvz, aš sakau jog niekada neskridau lėktuvu. tomas skrido – tuomet duoda man vienaą saldainį, Linas neskrido – neduoda. Toliau sako kitas žaidėjas(einama ratu pagal laikrodžio rodyklę). Laimi tas, kas susirenka visų žaidėjų saldainius.

Savaime suprantama dar yra tinklinis bei paplūdimio futbolas.

Ką jūs veikiate prie jūros?

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 152, šiandien: 1)

3 thoughts on “Ką veikti prie jūros?”

  1. Labai fainas sarashas (: mes prie juros tik daug vaiksciojom ir gulejom. Irgi visai nieko buvo.

    O tas zaidimas su saldainiais, tai esu toki girdejus tik ten buvo labiau alkoholine versija ((:

  2. Paprastai aš irgi mėgstu pagulinėti ar pajūriu pabraidyti. Tačiau kai kompanija didesnė ramiai pabūti neišeina – vis kas nors smėliuką kepšteli ant kito nugaros, tai vandens saują iš jūros parneša iš užpila kam nors ant galvos ar kokį juokelį skelia. Taigi pastovus sujudimas, kažkoks bruzdesys, tai tada ir pradedi žaist viską ką prisimeni.

    O to žaidimo ir saldaininė versija faina, bet jaučiu alkoholinė laaaabai jau linksma 🙂

Parašykite komentarą