Subjektyvus gerų kavinių ieškojimas

Štai su drauge nutarėm rečiau lankytis mėgstamiausiose kavinėse, o geriau po kartą nueiti ten kur dar nesam buvusios. Juk galbūt yra ir kitų gerų kavinių, bet mes jų dar neatradome. Pasiėmusios „Klaipėda in your pocket“ gidą, šią savaitę pradėjom turą „kavinės”.

Jola – jau seniai buvau girdėjusi gerų atsiliepimų apie šią kavinę Mažvydo alėjoje. Kava ten tikrai skani. Kadangi esu kafomanė, tai tikrai atskiriu gerą kavą nuo prastos. Tačiau apie vištienos apkepėlę to nepasakyčiau. Gavau patiekalą, kurį buvau pratusi valgyti kitokiu pavidalu. Paprastai vištienos apšepėlė būna su ryžiai, vos vos daržovių ir aplieta sūriu. O čia gavau vištieną sumaišyta su majonezu ir sūriu. Valgoma, bet nepasakyčiau jog labai skanu. Draugė valgė salotas, tai salotas įvertinom teigiamai.
Verdiktas: verta eiti vien dėl kavos, o apkepėlių daugiau nebandysiu.

Kogas – gražus, didelis laivas Juodkrantėje. Jauki viduramžių aplinka, grynas oras ir saulė! Kaip ir teigiama jų tinklalapyje, tai tikrai gera vieta rengti kokią nors šventę. O ir kava, lietiniai su varške, pieniškas kokteilis ir ledų desertas buvo labai gardūs. Pagrindiniai patiekalai ne itin studentiškai kišenei, bet nėra išpūstai brangūs. Tad kada pasilepinimui sugrįšiu suvalgyti kokį kepsnį.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 68, šiandien: 1)

One thought on “Subjektyvus gerų kavinių ieškojimas”

Parašykite komentarą