Kaip aš Euroviziją žiūrėjau

Jie mane nugalėjo! Nutempė už parankių nuo mano mielo ir mažo laptopo, pasodino ant minkštos sofos, įteikė didelį „bliūdą“ popkornų ir liepė sėdėti priešais didelį žydrą ekraną. Kai lygiai 22:00 pasigirdo keisti muzikos garsai, supratau į ką įsivėliau. Nieko, išsiderėjau, jog galiu atsitempti kompą, kad komentarus galėčiau brūkštelėti. Tik su sąlyga jog bent truputį atkreipsiu dėmesį ir vertinsiu vaikinukų hot‘iškumą.

Islandija. Hmmm, graužiu popkornus, kaip fonas daina užskaitoma.

Švedija. Man nepatiko jos balsas pačioj pradžioj. Be pritarimo ir muzikos jos balsas visai neskamba, kažkoks sausas. Daina tai paliko įspūdį, bus įrašyta mp3 grotuvą.

Turkija. Arba aš esu nusistačiusi prieš dainas atliekamas man nesuprantama kalba(nors pala, prancūzų ir ispanų mėgstu), arba kai kurios kalbos nėra sukurtos dainavimui.

Ukraina. Tas reikalas su veidrodžiais man patiko. Tik tas galvų kratymas kažkoks juokingas. O vaikinukai tai buvo HOT!

Lietuva. Baladė. Na, vaikinukas visai nehot. Arba nemano tipo, nes kitos dėl jo ilgų plaukų alpo. Scena visai nieko, man patinka mėlyna. Pilnatis prie vandens…

Albanija. Jai 16? Mieste sutikus bučiau kokius 28 davus… Ot kai grimas ir tv vaizdą iškreipia.

Reklama.Cha cha, tele2 ten eurovizinę reklamą iš stalčiaus ištraukė.

Šveicarija. Wow, vaikinas tikras simpatukas. Nebereikia man darboholiko.

Čekija. Na po jos dainos galiu dariu išvadą

Baltarusija. Asta la vista… aš tą dainą jau girdėjau… Ar jis nebuvo į dainų dešimtuką atvažiavęs pristatyti savo dainos? Prisimenu tada daina man nepatiko. Dabar skamba geriau.

Latviai. Nu ne broliukai mes, nebroliukai pagal Kruks. Latviai piratai?… Nu gerai, Latvija bent jau prie jūros…

Kroatija. Aš taip ir nesupratau ar tos šokėjos pareiga buvo šokti ar lakstyti po sceną?…

Bulgarija. Hmmm? Diskoteka, ar ką? Remiksuoja didžėjus? Ką čia Elvis veikia? O ta blondinė su plunksnom? Ale „paukštytė“. Ok, einu link mikrobangės pasipildyti popkornų atsargą.

Danija. Mantas? Daniškas Mantas. Ne, lietuviškas Mantas gražesnis.

Gruzija. Kažkaip neturiu ką pasakyti.

Vengrija. Romantika. Šiaip dainos stilius į Jeronimo dainą panašus.

Malta. Odė vodkai? Ritmas smagus, bet keista suvokti jog vienintelis suprantamas žodis dainoje yra gėrimo kurio gryno pasižadėjau nebegerti…

Kipras. Pasak komentarų ne vien mes leidžiame dainininkus iš rūsio. Vaikinai su kostiumais – niam niam.

Makedonija. Jokio įspūdžio. Matyt kitiems irgi, jei švilpiančių tiek buvo.

Portugalija. Graži jos plaukų spalva. Kažkada buvau panašia nusidažiusi. Gal reiktų vėl..

Na, va – mėto obuoliukus, skelbia 10 patekusi7 5 final1, bet Lietuvos ten nėra. Eilinį sykį. Nieko, pripratom jau.

Beje, žinote kuo man patinka tiesioginiai renginiai? Reklamos mažai!

Nors tai ir nepopuliari frazė, bet tokia teisinga: visa tai tik mano nuomonė. Visgi popkornai buvo geriausia šio vakaro dalis.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 56, šiandien: 1)

3 thoughts on “Kaip aš Euroviziją žiūrėjau”

  1. Panašiai ir aš žiūrėjau. Tik su alum. Plius vienu metu naršiau nete ką gero nuveikt per kitas savaites, žaidžiau riterius, skaičiau knygą. Tai ne viską mačiau. Gerai tas Jeronimas pasirode. Sėkmės ten jam kažkur, nes kaži ar domėsiuos labai :))))

  2. aš probėgšmom (šitaip rašosi?) kepdama pyraga ir plaudama skardas žiūrėjau, tai mažai kas paliko įspūdį. Prancūzas dar sedėjo koridoriaus svetainėj tai jis vis šūkčiodavo „Boobs! Legs!” ((: Vis tik pusnuogių merginų ten buvo daug daugiau negu gražių vaikinu..

    Galvojau tik man vienai Vengrija panašiai nuskambėjo (: O šiaip va dabar skaičiau tavo santrauką ir nifiga nieko apart švedės, latvių ir danų neatsimenu

  3. Salomėja, kadangi aš nežiūrėjau nei LT atrankų, nei pusfinalio antradienį, tai ketvirtadienį tik žiūrėjau ir klausiau draugių komentarų kai jos mane bandė „apšviesti” kas naujo Eurovizijos pasaulyje.

    shiny, aga, sijonai šiais metais žiauriai trumpi, vaikinai galėjo seilę pavarvinti. O mums merginoms nelabai į ką ir buvo žiūrėti.

Parašykite komentarą