Herojaus žūtis

Kokios mintys perskrodžia smegeninę matant kaip blogietis paleidžia šūvį į vieną pagrindinių serialo herojų?

Nepataikys… Blem pataikė… Nea, jis turi būti su neperšaunama liemene… Kraujas – visgi pataikė… Nieko, pasveiks. Ką, kaip nėra pulso?!!! O elektrošokas, širdies masažas, dirbtinis kvėpavimas? Nepadeda? Mirė? Tikrai? Ne sapnas? Juk čia pagrindinis veikėjas! Negi serialas baigsis?!!!

Serialo herojai yra serialo esmė ir vienam žuvus yra keista. Dar keisčiau kai kitoje serijoje pamatai jog buvęs veikėjas pakeistas nauju ir jam bandoma prilipdyti herojaus „etiketę“.
Tačiau dar blogiau kai herojus nemiršta, o yra pakeičiamas aktorius. Vienoje serijoje herojų vaidina vienas, o kitą kartą įsijungęs tv jau matai kitą veidą, bet kitu vardu. Prireikia daug laiko priprasti, o kartais aš negalėdama priprasti net nustoju žiūrėti.
PS. Nekalbu apie muilo operas, nežiūriu tokių.

Beje, kokie serialai dabar ant „bangos“ arba „ant jūsų televizoriaus/kompo“?
Aš dabar žiūriu NCIS, prieš tai buvau įjukus į Friends, Scrubs, Seinfeld, Stargate, CSI: NY, CSI: Miamy.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 55, šiandien: 1)

6 thoughts on “Herojaus žūtis”

  1. O tiksliai! Priminei jog ir aš Daktarą Housą žiūrėjau. Kaulus esu kelias serijas mačius, patiko, reikės gal vėl pažiūrėt kada nors.

  2. žiuriu Daktaras Hausas, Kaulai, CSI: NY, CSI: Miamy, CSI: Kriminalistai

  3. 24, Prison Break, Bones, Criminal Minds, Lost, Supernatural, ir dar daug kitų 🙂

  4. Lost, ir X-failai 🙂 Visai nesenai buvo Carpoolers (buvo kelios serijos, bet labai rekomenduoju). Laukiam Prison Break ir Heroes sugrįžimo.

  5. Jericho, Men in trees, Doctor House, Greys anatomy, Ugly Betty, Heroes, Lost, CSI (bliamba kaip daug, o čia tik pagrindiniai! štai ka daro greitas internetas ir vakarai kuriais nieko nesinori veikt). Ir nekenčiu kai pakeičia aktorių ar šiaip ką numarina. Dėl to nebežiūriu Prison break, be logikos ten ta galva dėžėje buvo.. (:

  6. jo, su Prison break tai tikrai nesąmonė buvo.. Kurį laiką netikėjau, kad ji numiro, bet kai pasirodė, kad iš tikrųjų, tai nustojau tą serialą žiūrėt 🙂 Ir šiaip nuobodus pasidarė..

    Dabar žiūriu Daktarą Hausą, Lost irgi nuobodu pasidarė, Ugly Betty ir, regis, pagrindiniai. Kadangi greitu netu irgi nesiskundžiu, tai vakarais daugiausia filmus pradėjau žiūrėt 🙂 Paskutinis neblogas -> „21” ir „Sleuth”

Parašykite komentarą