Kaip krizė?

2007 gruodis
Susitinka du draugai. Pirmas klausia: Kaip gyvenimas, kaip sekasi?

2008 gruodis
Susitinka du draugai. Pirmas klausia: Kaip krizė?

K raidė paskutiniu metu populiari – Kalėdos ir Krizė.
Nepaisant to jog valstybės mastu krizė ištikro egzistuoja, ekonominė situacija prasta, žmonės masiškai netenka darbų(čia vien tik Krizė glaustai blogų ir tinklalapių pasiskaičiuos), į žmones pasižiūrėjus net nepagalvotum jog kažkas negerai.

Geriausia pašaipa dėl krizės pučiamo burbulo atspindima piliečio dienoraštyje, kurį perskaičiau A-Zet žurnale. Trumpa ištrauka(pilną perspausdintą tekstą radau Evaldo bloge)

Nutariau išvykti iš namų, pabūti vienas. Pasukau į didžiausią prekybos centrą – ten nieko neturėtų būti, juk krizė ir depresija – bažnyčios ir ligoninės turėtų būti perpildytos.
Automobilių aikštelė pilna, nėra vietos. Supratau, kad vienas nepabūsiu. Pabūsiu tarp tokių pat kaip aš, t.y. ieškančių vienatvės. Viduje tiršta. Sutinku žmonių žvilgsnius.
-Krizė,- sakau akimis.
-Krizė,- jie liūdnai nusišypso ir įmeta į vežimėlį avies kulšį.
-Depresija,- sakau suraukdamas antakius.
-Depresija,- jie vis dar stengiasi šypsotis ir įsideda kilogramą krevečių.
-Situacija,- sakau vos krutindamas lūpas.
-Įtempta,- jie sukaupę paskutines jėgas šypsosi ir į vežimėlį atsargiai guldo pelėsinį sūrį.

O neteisybė? Prie parduotuvių nėra kur statyti automobilių, žmonės po porą vėžymėlių išstumia pilnus prekių. Kalėdų stalai tikrai nebus tušti.

O kaip krizė tampa puikiu raktažodžiu reklamuoti daiktą, matome Kaveikti užtiktoje foto. O ir kažkokios tv laidos anonse vakar girdėjau kažką panašaus į “krizė veikia ir šeimos santykius – sesuo apvogė seserį”…

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 49, šiandien: 1)

One thought on “Kaip krizė?”

  1. Ne visi dar jaučia, ne visi ir pajaus. Bet yra įmonių (ir stambių), kurių darbuotojai jau pradeda jausti tą KRIZĘ, o ypač kas susiję su statybomis… Manau, kad krizę pajausime sekančiais metais, jų gale. Aišku, ne visi. Kiti iš krizės kaip tik lobsta 🙂

Parašykite komentarą