Šio įrašo pavadinimas dar galėtų skambėti „kodėl nepirkčiau šito buto“. Dabar nuomojamo buto tikrai nepirkčiau. Šį vakar apliejo kaimynai iš viršaus taip, kad nuo šviestuvo prilašėjo kone puse kibiro vandens. Antras apliejimas per puse metų kai čia gyvenu. Ir nežinia kelintas per pastaruosius kelis metus, nes šeimininkas skundėsi jog tai ne pirmas kartas. Tikrai nenorėčiau būti tokio buto nauja šeimininkė. Įsivaizduokit – pasidarot „euroremontą“, įsikuriat, o jus ima ir aplieja viršutiniai kaimynai.. Vėl remontas, dangstymas vandens padarytų dėmių, tapetų keitimas ir kt. Atrodo jau susitvarkėt, bet ar esate tikri kad kaimynai panaikino apliejimą sukėlusią problemą ir tai nepasikartos? Taigi buto pirkimas gali ištikrųjų būti kaip katės maiše pirkimas.
Katė maiše
Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 84, šiandien: 1)
Nesikarščiuoju, gal labiau sutrikusi esu, nes ištikro pirmą kartą susidūriau su tokiu apliejimu ir tikrai nežinojau nuo ko pradėti… Laimei aš buvau namie, tai vos tik koridoriuje nuo šviestuvo pradėjo varvėti vanduo nubėgau pas kaimynus ir pasakiau kad ieškotų problemą. Jie dar nebuvo pajutę kad pas juos vonia kaip per Calgon reklamą skęsta. Savo buto šeimininką įspėjau apie situaciją, fotkes visų kampų padariau, kaimynė jau pažadėjo remontą. Ryt namo pirmininkas surašys kažkokį aktą dėl draudimo. Taigi iš principo situacija valdoma.
Ir jūsų teisybė – niekada negali žinoti kas virš tavo galvos gyvena… Aš pvz esu atsargi. Išvykdama kur nors ilgesniam laikui užsuku bute vandenį, išjungiu elektros prietaisus. O kiti specialiai, palieka įjungta skalbimo mašiną ir išeina į akropolį. O jei ta mašina pradėtų leisti, tai kaimynas apačioj gali stačiai apsiš… 🙂
Na, daugiabučiuose visur gyvenama vienas ant kito galvos. Daliniesi savo namu su šimtu kitu nepažįstamu žmonių, net statistiškai negalinčių būti išskirtinai maloniais 🙂
Net jei ir nusipirksi butą po „gerais“ kaimynais, nėra garantijos, kad jie neparduos buto netokiems „geriems“ 🙂
Toks gyvenimas 😉
O tai tie apliejikai bent jau užeina atsiprašyt?
Tu nesikarščiuok. Pasidomėk kas turi tokius atvejus fiksuoti. Pasikviesk kaimynus (kitus) ir parodyk, nufotografuok viską. Turėsi liudininkų. Tada nueik pas tuos, kurie užpylė ir paprašyk atlyginti visą žalą. T.y. apmokėti už remontą.
Tame nėra nieko blogo, nes tave apipila ne pirmą kartą. Vieną kartą gali nutikti ir čia nuo to niekas neapsaugotas.
Pas mane buvo panaši situacija. Pastoviai apipildavo. Bute nebuvo nė vieno kambario, kurio bent vienas kampas nebūtų šlapias. Tada atsibodo ir po dar vieno tokio bajerio jis apmokėjo virtuvės remontą. Nustebsi, bet po to kelis metus (kol ten gyvenau) nė karto manęs neužpylė.