Medus pro stiklą

Medus saldus. Jį malonu jausti slenkantį gomuriu, pamažu tirpstantį ir perduodantį kūnai nežemišką malonumą… O jei laižytume per stiklą? Jei laižytume medaus stiklainį, ar malonumas būtų tas pats?..
“Medus stiklainyje” taip gal net galėtų vadintis koks nors video/erotikos/cams chatas. Na tie, tokie kaip pvz camsonline.lt Aš pati nesilankau tokiuose, tik betaisydama ex-kolegos kompą sužinojau jog toks saitas yra – jis vakarais ten pastoviai kiurkso. Kodėl aš nesilankau? Nes visų pirma jis dažniausiai skirtas vyrams – pokalbių dalyvės anapus kompiuterio ekrano yra moterys(na nebent  kokį transvestitą gali rasti). Antra, nemėgstu medaus per stiklą (nebent laikausi dietos). Trečia, nejaučiu poreikio – matyt užtenka dėmesio ir realiame gyvenime jei neskubu ieškoti savotiško pasitenkinimo “cam saituose”.

Žiūrint iš kito atspirties taško, ar tai reiškia jog medaus apskritai nereikia? Nea, juk kartais prisilaižai to stiklainio ir sugebi atsidaryti tą saldaus medaus pilną stiklainį. Tikriausiai paaugliams vaikinams čia nebloga biologijos/seksologijos/erotikos pamokų vieta. Juk gali mokytis flirtuoti, mokytis vilioti, o kitą dieną nereikia raudonuoti susitikus mokyklos kieme jog tu susimovei…

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 71, šiandien: 1)

3 thoughts on “Medus pro stiklą”

  1. Na, Žavinta, man regis čia būsi minėtam puslapiui reklamą padariusi. Netgi įtariu (kas galėtų paneigti), kad esi camsaito „partizanas”.

Parašykite komentarą