Kava.

Mėgstu kavą. Tirpią, tikrą su nuosėdom puodely, virtą mamos virtuvėje stovinčiame kavos aparate, patiekiamą kavinėje, iš kavos automato universitete, 3in1, kavą su mėtų sirupu, kavą su pienu, kavą… Aš tiesiog mėgstu kavą. 2-3 puodeliai per dieną man norma.

Tačiau aš griežtai atsisakau gerti kavą iš Lietuvos spauda kiosko. Pirma, brangi – 3Lt, kai kavinėse 2-2,5, o normaliam kavos automate 1,20Lt, net traukiny tik 2Lt, kur dar priedo duoda servetėlę ir gumos. Antra, mažai kavos. Arba optinė apgaulė – kavos puodelis milžiniškas, tad atrodo kad kavos įpilta vos ant dugno. Optinė apgaulė ne kavos naudai. Trečia, kava neskani. Nesu nusistačiusi prieš Paulig, bet kava nebuvo tokio skonio jog mėgaučiausi.

Gaila. Esu “take away” idėjos fanė. Ir tinginė. Tas mane daro idealia pirkėja kavai iš Lietuvos spauda kiosko. Deja, teks kaip ir seniai keltis 3 min anksčiau ir taisytis kavos į savo puoduką-termosiuką.
Kas dar Klaipėdoj duoda kavą išsinešimui? McDonald man ne pakeliui. Spėju jog Vilniuj tikrai tokių vietų yra daugiau.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 55, šiandien: 1)

6 thoughts on “Kava.”

  1. Prieš gerą pusmetį, dar kai dirbau, ryte važiuodamas darban stodavau nusipirkti kavos į degalinę. Ir pamiegi ilgiau, ir kava skani. Ir šiaip, porą puodelių kavos į dieną yra NUOSTABU! 🙂 O kava ir cigaretės retkarčiais …:-)

  2. Vairuojantiems gerai sustoti degalinėje, bet vaikščiojantiems pėškom neitin patogu. Kažkaip tos degalinės nevisada prieinamose vietose yra. Jooo, Čili irgi nebloga vieta, tik kažkaip niekada nebandžiau imtis kavos…

  3. Aš irgi kavos fanas. Turiu tris variantus. Ryte pasitaisau pats, nusiperku tą minėtą puodelį spaudos kioske, arba užeinu į netoliese esančią Čili. Na dar vienas retas variantas nusipirkti univiere iš aparato, bet jos skonis mano skoniui nelabai kažkodėl tinka. Bet jau kai nespėju niekur kitur tai ir ten tinka atsibudimui 🙂 Asmeniškai irgi norėčiau daugiau vietų kavos išsinešimui Šiauliuose.

Parašykite komentarą