Skelbimas. Kas čia netaip?

Iš šiandienos Klaipėdos 15min:

skelbi.jpg
Tokių ir kitur esu užtikus, bet dabar tingėjau ieškoti. Taigi kas čia negerai? Ko trūksta? Spėjam iš trijų kartų. Na?

Taip, teisingai – tr8ksta tinklalapio adreso. Juk jei užsiimi tinklalapių kūrimų, gal reiktų ir pačiam turėti ir skelbti, kad būsimi klientai galėtų darbus įvertinti. Pagal pavadinimą radau šios firmos tinklalapį. Tačiau prisimenu nekartą mačiusi Šiaulių naujienų dienraštyje skelbimą su maždaug tokiu turiniu: „Tinklalapių kūrimas. Tel. 86…” Kur logika?

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 54, šiandien: 1)

5 thoughts on “Skelbimas. Kas čia netaip?”

  1. Primena situaciją, kai seminarą „Kaip uždirbti milijoną” veda žmogus, nieko panašaus pats nepadaręs! 🙂

  2. Arba kaip knygas apie santuokos ilgaamžiškumą rašo tris kart išsiskyrę.

  3. nu bet kadangi jie turbūt kuria puslapius žmonėms dar mažiau apie internetą nusimanantiems, kuriuos visokie neduokdie e-mailai ir www gasdina (kas daugiau rinktųsi firmą pagal skelbimą laikraštyje?), tai kaip ir viskas gerai. taip sakant – kita tikslinė auditorija ((:

  4. Esu skambinęs pagal tokį skelbimą (smalsumas) ir į mano klausimą ar turite savo tinklalapį, buvo atsakyta, kad jiems ir taip užtenka užsakymų, nespėjo sau padaryti.Paklausus ar gali parodyti savo darbus, gavau atsakymą, kad jų klientai nepageidauja reklamuoti savo tinklalapių (padarėm ir niekam nerodom). Daugiau nebeklausinėjau.

  5. Nelogiškumas užprogramuotas Lietuvoje. Ne sutapimas, kad Berankis – geriausias Lietuvos tenisininkas. Čia toks vaikščiojimas 🙂

Parašykite komentarą