Kiekvienam „kompiuterastui“ po kaktusą?!

Daugelis skeptiškai žiūri į pasakymą, kad kaktusai sugeria kompiuterių ir apskritai technikos skleidžiamą radiaciją. Kiti apskritai pradeda ginčytis iki paraudonavimo jog technika jokių kenksmingų bangų neskleidžią. Tačiau ne esmė. Mano įsitikinimu jei kambaryje yra kompiuteris, jame turi būti ir kaktusas. Pirmiausia jis sugeria neigiamas kompiuterių ir žmonių (tų kuriems nesiseka programuoti ir pastoviai pyksta) skleidžiamas bangas. Antra, tai vienintelis augalas galintis išgyventi kritinėmis sąlygomis – „kompiuterasto“ kambaryje(juk stereotipiškas „kompiuterastas“ pamiršta net miegoti, o ką kalbėti apie augalų laistymą). Trečia, gražu kai kambaryje yra bent truputis žalumos(na gerai tai jau mano moteriška logika).

Mano tėvų namuose daug kaktusų, bet ir technikos čia daug. Pas mane kaktusas neprigijo – teks vėl iš namų „vogti“ ir į Klaipėdą vežtis. Darbe nė vieno kaktuso… Rezgu mintį kaip į savo ofisą atsitempti kokį kaktusiuką. Na čia tai paprasta, bet kaip teleportuoti kokį nediduką kaktusiuką į savo šefų „vyriškąjį“ kabinetą, kur technikos daugiau nei proto(hmm, aš to nesakiau)….

Na, o kaip jūs su kaktusais draugaujat?

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 72, šiandien: 1)

2 thoughts on “Kiekvienam „kompiuterastui“ po kaktusą?!”

  1. Oi ne, šitie spygliuočiai ne man… Nemyliu nenoriu nereikia. Jei gilintis į tai, kuo žmonės tiki, nors nemato, tai visokie aštrūs dalykai bado lygiai taip pat ir mūsų energetinį lauką.

  2. ahga aš irgi girdėjau kad sugeria. Tad namuose pas tėvus turėjau kaktusą.. Kai aš išvažiavau tai jis TOKS didelis užaugo, tiek daug vaikų priaugo kad beveik lūžta. Reiktų pasiimti į baraką. Būtų very nice.

Comments are closed.