O kaip dėl vaistu reklamos?…

Alkoholio reklamos draudimas sukėlė tikrą pūgą Lietuvoje. Visi tik ir kalba, kad tai žlugdo krepšinį. Aš net pamečiau viso šio veiksmo giją nuo pernelyg didelio srauto informacijos. Kaltinami vieni, kaltinami kiti, prognozės, spėjimai kritika. Na ir kas – vis tiek alų kaip gėrėm taip ir gersim.
Iš mano moteriškos pozicijos tai man net patinka alaus reklama – vos ne menas – su mintim, idėja potekste. O štai vaistų reklama…
Vat ką ištiktųjų reiktų drausti! Prisižiūri žmogus visų tų vitaminų, papildų, įvairių vaistų reklamų ir jauti žmogus kaip sergi. Staiga sužinai, kad tavo atmintis nėra gera, kad daugiau į pilvą telpa išgėrus kažkokių tabletukių, o išblaivinimui irgi yra preparatai… Taip ir žiūri, kad namų vaistinėlė pradeda darytis ankšta visiems „reikalingiems“ vaistams. Juk tai tik bereikalingas organizmo nuodijimas: vieni vitaminai prieš pusryčius, kiti po, treti dvi val po pietų, ketvirti prieš miega ir pan. Kam to reikia? Man rodos visi būtume daug sveikesni jei nebūtų tų reklamų. Gerai gerai – nesikandžiokit, žinau, kad tai vadinama „vartotojų informavimu“. Nu bet gal vartotojų informavimą būtų galima organizuoti kitaip, o ne „kaip gerai kaip gerai kad yra…“

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 51, šiandien: 1)

4 thoughts on “O kaip dėl vaistu reklamos?…”

  1. Kadangi nevartoju nei alkoholio, nei vaistų, būčiau dėkinga žiniasklaidai, kad nei vienų nereklamuotų. Kita vertus, Coca Cola geriu taipogi tik išimtiniais atvejais, bet jų klipukai tokie kūrybiški ir mieli…

  2. Čia dar baisesnė bėda, kai gydytojai gauna (o gauna apie 60% jų) pinigų už tai, kad paskiria pacientui vienokius ar kitokius vaistus. Dabar ir valstybės politika tokia: į ligoninę eikite tik prispirti reikalo. Iš to gaunasi taip, kad gydytojas PRIVALO diagnozę nustatyti. Taip pelnosi farmacininkai, nes gydytojų algos yra… na, apgailėtinos.

  3. na, aš alkoholio reklamos draudimą palaikau (gražias alaus reklamas galim gi ir vakare pažiūrėt, o dieną kam jaunimui smegenis plaut, ane?) nors irgi jau pasimečiau tarp tų skandalų..
    bet dėl vaistų tai super idėja! kažkur net skaičiau kad lietuviai vos ne pirmauja pagal per didelį vaistų/vitaminų/tepaliukų/etc suvartojimą nes labai mėgsta savarankiškai nusprest ko jiems reik ir perka perka perka – juokina vaistinių reklamos kur išeina babulka su dviem maišais tipo „buvo pigu tai ir sau ir šeimai pripirkau beleko” ((:
    žodžiu, jei sukursi peticiją, aš tikrai pasirašyčiau [:

  4. Jooo, būtent! Buvau jau pamiršus tą reklamą kur prisiperka bileko, svarbu kad pigu… Tai ką, išspres valdžia nesklandumus dėl alkoholio reklamos, tai duosim darbo uždrausti vaistų reklamą. Nors kaip Justas teisingai pastebėjo pernelyg daug yra „patepta” kad vaistį reklamą būtų lengva uždrausti.

Comments are closed.