Kodėl man užtenka tik Skype?

Todėl kad kiti turi viską. Šiais laikais daugelis interneto gyventojų turi bent po kelis greitųjų žinučių programas – skype, icq, gtalk, AOL, MSN ir t.t. Ar ne tiesa? Taigi keičiantis kontaktais dar nė karto neteko susidurti su žmogumi neturinčio skype. O mano kontaktų sąraše jų yra nei daug, nei mažai – 33, iš kurių su 24 bendrauju kasdien(šeima, viršininkai, kolegos, bendrakursiai, draugai). Galbūt esu pernelyg konservatoriška, tačiau mėgstu paprastumą ir aiškumą. Skype naudoju susirašinėjimui, skambučiams į užsienį ir šachmatų žaidimui su drauge Briuselyje. Taigi skype patenkina visus mano poreikius ir nereikia ieškoti kuo jį pakeisti. sk.pngTačiau tai nereiškia jog kitų nesu bandžiusi. Labiausiai nuo mano išbandymų kentėjo icq ir MSN, esu gan ilgai bandžiusi bandyti gtalk, yahoo ir prisilietusi prie dar poros.
Nesakau, kad skype yra geriausias pasaulio išradimas (nors mano dėstytojo Garrett manymu skype yra geriausias po mikrobangės), tačiau kažkaip likau su skype vienu metu ir taip užsilikau. Kodėl nenoriu instaliuoti į kompiuterį kitų? Pirma naudoju du kompiuterius(savo laptopą ir darbo kompiuterį), taigi reiktų krūvos programų abiejuose kompiuteriuose. Kadangi neapsikęsčiau skirtingai mirksinčių, pypsinčių programų reiktų ieškotis papildomos programos apjungiančios visas tas programas. Paskui tektų ieškot kaip sinchronizuoti pranešimų ir pokalbių istorijas per du skirtingus kompiuterius. Ir panašiai. Tai kam man tos problemos? 🙂

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 46, šiandien: 1)

7 thoughts on “Kodėl man užtenka tik Skype?”

 1. na čia tiesiog yra naudojimo vartojimo įpročiai. Kitas dalykas yra tai kad masiškai skype yra vartojamas. taip kaip buvo mIRC. Vieni liko prie jo kiti vėl persikėlė toliau. Bet savo laiku mIRC valdė savo, sakykim paprastumu. Dabar mano manymu tas pats yra su skype. Bet kuo toliau tuo labiau man jis pradeda nepatikti. Vis daugiau resursų naudoja, prikemšami nereikalingi dalykai.. aišku gal tai yra progresas.. Bet jei progresas tai kažkada ir skype sumažės populiarumas.
  O dėl programų skaičiaus, tai vėl kaip sakiau yra vartojimo dalykai, kitas dalykas yra noras pasiekti kitus pašnekovus. Pas mane yra taip kad vieni nenaudoja skype, naudoja Gtalk. Gerai kad Gmail’e yra integruotas Gtalk ir man nereikia persisiųsti pačios programos (bet gal tas ir stabdo Gtalk plėtra). Arba kiti asmenys naudoja kitus IM… Tad tokie pamąstymai kilo po tavo įrašo 😀

 2. Skype yra universaliausia, naudoju ja nuo pat atsiradimo.

 3. Visiškai sutinku dėl progreso. Praeis kiek laiko ir praeis Skypes bei kitų dabar populiarių IM era.
  Tačiau kaip pasireiškia progresas programinėje įrangoje? Prigrūdama daugybė papildomų, dažnai nereikalingų funkcijų, kas lėtina programos bei viso kompiuterio darbą. Jei man reikia programos tik susirašinėjimui ir pokalbiams, kam man reikia programos kurioje dar ir krūva žaidimų, muzikos klausymasis, ar dar velniai žino koksa biesas?… Man patinka specializuotos programos kurios atlieka tam tikrą funkciją ir atlieka tai gerai. Todėl kai dabar naudojama skype dar prasiplės reikės ieškoti alternatyvų.
  Galbūt šis mano įrašas ir buvo moralinis nusiteikimas, kad greitai prasidės paieškų laikotarpis….

 4. Skyopė yra pti didžiausia bėda – bloathed software. Prisileidžia visą debesį foninių procesų, kurie nuolatos nežinia su kuo ir nežinia kokiu tikslu jungiasi, ryja procesoriaus pajėgumus (distributed computing), išnaudoja jūsų turima interneto ryšį p2p principu kitų žmonių balso skambučiams routint. na jau neklabant apie tai, kad visiškai propietary software – t.y protokolas visiškai uždaras, ir negalima jo panaudot kitose programose (ką galima daryt su VISAIS kitais IM). Ir žinoma, skypė sukurta ne kaip programa čatint klaviatūra, tai yra VOIP programa, kitaip sakant interneto telefonas.
  Vienžu – Skype must die, bent jau kaip čatinimo programa. O ir telefonų internetinių yra geresnių…
  Btw – mano ICQ per 60 kontaktų 🙂

 5. Dėl tokių kaip jūs ir tenka naudotis Skype :-/ Šiaip man Skype nepatinka, nes yra griozdiškas gargaras, pilnas nereikalingų funkcijų. Žinoma, ICQ, MSN irgi tokių turi, tačiau jų protokolai atvyri, tad juos galima naudoti per kitas multiprotokolines programas, pvz. Pidgin, o Skype – ne. Pačiam tenka kontaktuoti su daug žmonių, kurių daugelis turi tik skype. Dėl to be jo išsiversti niekaip negaliu (nors tempiau iki kol tai buvo įmanoma).

 6. Hmmm, Pawka, akmuo į mano daržą… teks imtis atitinkamų priemonių ir pasistengti jog per mane kitiems žmonėms netektų naudotis skype… 🙂

 7. Skype – visiškas blogis. Ir kuo daugiau vartotojų – tuo blogiau. Dėl tos pačios priežasties – uždaras protokolas. Ir niekas neprivers manęs naudoti Skype!
  🙂

Parašykite komentarą