Kodėl Omni Connect dar ilgai netaps pagrindiniu interneto tiekėju

wire1Jau antrą kartą per dvejus metus(statistikai kartą per metus) pasiėmiau išbandyti Omni Connect. Šį kartą pasiėmiau savanaudiškais tikslais – krausčiausi į naują gyvenamąją vietą ir kadangi grėsė minimum savaitė be interneto nusprendžiau pasinaudoti Omni akcija. Juk aš be interneto kaip be žuvis be vandens.

Jau „ant dienų“ baigsis tas išbandymo mėnesiukas, tad čia mano pastebėjimai. Visų pirma esu pripratus prie pasakiško Litnet‘o interneto greičio darbe ir ankstesnėje gyvenamoje vietoje, dabar namuose naudojuosi pusėtinu Zebra(~11Mb/s) internetu, o Šiauliuose jungiuosi prie padoraus Splius(~7,8Mb/s) interneto. Sakoma prie gero priprantama… O naudojantis Omni Connect kartais jaučiuosi lyg laiko mašina nusikėlusi kokius penkis metus atgal kai 2,5Mb/s greitis buvo rojus. Na gerai – nesakau, kad greitis tik toks. Max pasiekiau 7Mb/s, dažniausiai namuose buvo ~5Mb/s.

Pagrindinis Omni Connect privalumas yra tai jog jis suteikia(turėtų suteikti) internetą ten kur esi tu. Internetas kurį gali nešiotis kišenėje. Kadangi daug keliauju, internetas kelionėje(dažniausiai traukinyje) man labai praverstų – galėčiau daug darbų nuveikti. Tačiau deja 50% laiko internetas traukinyje yra neprieinamas. O ir apskritai yra toks lėtas jog padoriai tinklalapis tik per kokias pora min atsiverčia, o greičio matuoklės per 15 min net nesugebėjau atversti – vis nulūždavo internetas, tad netekusi kantrybės net nebebandžiau.

Gerai, sakykim gyvenant netoli bokšto, o ne traukinyje, ar miesto pakraštyje, greitis gal ir padorus. Išgyvenčiau su tokiu. Tačiau yra kiti niuansai. Už 49Lt abonentinį mokestį aš galiu naudoti 3GB srauto. Ką tai reiškia?  Ate Linkomanija, Dc++ ir visi kiti P2P. O kur failų perkėlinėjimai iš/į serverį darbo sumetimais? Mokėti po 1ct už 1MB? Bet tai gaunasi ~7 Lt už filmą… Nem4gstu apribojimų. Ir mano gyvenimo būdas neleidžia būti apribotai.

Nenurašau dar Omni Connect. Jei turėčiau nemokamai – su malonumu naudočiausi, bet kai pagalvoju jog iš savo vis dar studentiškos kišenės turėčiau mokėti pinigus, tai noras praeina. Kadangi man patinka ta idėja „internetas tavo kompiuteryje“, tai po metų dar pasiimsiu pabandyti – gal tuomet jau atitiks mano standartus.

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 95, šiandien: 1)

19 thoughts on “Kodėl Omni Connect dar ilgai netaps pagrindiniu interneto tiekėju”

 1. Man net didžiųjų miestų ribose omni connectas traukia nu max 150 kb/s ir tada labai labai džiaugiuosi. Dažniausiai apie 50-60kb/s tebūna.

 2. Sako bitės internetas žymiai stabilesnis už omnitel. Man visai patraukliai atrodo išankstinio apmokėjimo bitės internetas. Turi pinigų, naršai, neturi nenaršai – jokių sutarčių.

 3. Tai pasirodo, pas mane dar gerai traukia… Na matyt man tiesiog pasisekė, arba visgi gyvenu netoli bokšto 🙂
  Reiktų kada nors ir Bitę išbandyti, kažkaip nesu susidūrus su jų Vodafone. Bet srauto limitai atbaido. Bet kokiu atveju reikia turėti pastovų internetą. Čia kaip su mobiliais – turi abonentą(pastovumas) ir krūvą „pildomų”(ar kaip jie vadinasi) telefonų.

 4. Na, Vilniuje ir visur kitur man gaudo iki 2mbps, čia tikriausiai nerašytas apribojimas, lucky one, jei pagavai iki 7mbps 🙂 Šiaip Connecto pilnai pakanka namie ir visur kitur, kur esu. Tik ne srauto. Nesinaudoju (Connectu) Linkomanija ir p2p, bet į (mano atveju) 5GB nesutelpu. Gerai, kad yra dar viena kortelė su tiek pat gigų. 10 naršymui ir failiukų siuntimuisi savo reikmėms neišnaudoju. Ir taip, man Connect’as nemokamas, todėl jį ir naudoju..
  Taip, prie gero priprantama ir labai greitai 🙂 Bet internetas kišenėję (tašėje, tiksliau 😀 ) yra labai patrauklu.

  Bitės internetas stabilesnis ir greitesnis (jei neviršiji limitų, ale sąžiningas naudojimas, kai visi mažai naudoja ir visiem tuo pačiu sugeba patiekti didelę spartą). BET, 3G toli gražu padengimas mažesnis nei Omnio. Bet, jei tu nesibastai po ne miestietiškas vietoves, tai neturėtų kasyto per daug. Man tenka.

 5. turiu bitės vodafone. Mieste (Vilniuje) veikia padoriai. Išvažiavus į užmiestį – kančia. ten daug greičiau veikia Tele2 (jungiuosi telefonu per bluetooth). O dabar bitės iš viso negaliu prijungti, kadangi laptope nusprendžiau išbandyti Windows 7.

 6. Na, bent jau prie Win7 Connect’ą pajungt galima šiek tiek pažaidus.. 🙂

 7. na as turiu ta omni connecta. nieko gero. miesto centre dar veikia tikrai gana gerai, o toliau kur tai viskas… tikrai nevertas savo kainos. kai tik pasibaigs sutartis tai tikrai jos nepratesiu…

 8. Niekaip nesulaukiu kol baigsis ta TRAGISKA sutartis su omniteliu.Naudojus omni conect internetu jau 2 metai tai tikra gyvenimo katastrofa tureti toki interneto tiekeja.Greitis baisiai letas ir risys trukineja.Gyvenu beveik Kauno centre.

 9. As gyvenu kaime vienkiemyj,dat kito pasirinkimo nors tik antras menuo kai naudoju ,bej jau nusivyliau ,trukineja daznai ir omnitelis sumazina greiti kaip jam uziaina.tad moku 100lt uz suda.

 10. turiu omni konecta kas men moku 19lt srautas neribotas,taciau dalykas tas gyvenu uzmiesti.taurages raj ir negaliu suprast vieno dalyko.bokstas nuo mano namu yra mazdaug uz 10km bet 3g rysio neimanoma pagauti!tie tvarei matyt neuzkala lituku kad negali pakabint sustresni stiprintuva.o nuvazevus link boksto 4km dar tel siek tiek trauke .bet ir tai trukineja!!!!!

 11. Na o man omni connect’as pokolkas gerai pirkau su kompiuteriu 😀 ir pokolkas puikiai dirba 🙂 aisku nesakau ,kad jis yra stebuklas ,bet dabar ir nesakau ,kad man jis visiskas sudas 🙂 tai kolkas esu patenkintas kas poto bus nezinia 🙂

 12. Sveiki, kas galetu man padeti. Mano omni connect internestas is pradziu veike puikiai po kiek laiko kaskas atsitiko jam ir jis paliktas ijunktas isiuntineja failus nezine kur as nenaudoju nei torrent nei nieko tai kas zino kame problema prasau pasakyti 🙂

 13. Naudojuosiu omni connect su Huawei E180 modemu rysys 1,2 padalos HSUPA (3G), kaimo vietoveje , greitis-mobile partner rodo siuntimo metu iki 1,5m/s o tiksliau mozila ir netmeter max iki 0,5m/s -netikekite operatoriu irangos greicio matuokliu nes jis visa prasme (gryba pjauna).

 14. jau omni connect internetas toks lievas… ziauriai.. nors nepirkite omni connect, nes letas labai.. ir siaip jei noresi tinkle paziuret koki filma ar pans. tj pareis kita menesi saskaita nemaza.. jau pasimokiau.. zodziu meslas…

 15. Gerai visiems svajotojams tiesa apie ta bite ir omniconnect. Omnitel internetu jau nauduojos daugiau nei 3 metus ir tiesasakant labai dziaugiuos nes as galiu pasiekti interneta budamas bet kur, net ir miske atsisedes, bet aisku greitis neperdidziausias nes naudojamas 3g internetas, mano gyvenamoje vietoje as sunkiai isspaudziu ir 3g tai kartais besina naudotis edge rysiu, taciau as zinau jei man reik gauti tikrai svarbu laiska tai as tikrai esu issitikines kad as turesiu prieiga. Del linkomaniju torentu ir t.t. Tai siustis failus visai imanoma po 24h iki 8h as per ta laika galiu atsisiusti 5filmus minimum, filmai po 1.3GB Taip pat pastebejau kad omniconnect ira tamprus jei neuzlus tai gali ijunkti nors ir 30 siuntimu ir jie sius 50.kb/s. Kalbant apie bite, tai kaimynas nupirko byte, dabar keikia… Bite nei mobilaus nei internetinio risio neturi, bites internetas veiks gerai nebent internete, nes reikalavimai yra desimtimis kartu mazesni, per kompiuteri uzsileides bites interneta kaiminas net nesisiuncia dainu nes jam atsiust 8mb daina tenka konkreciai palaukti nes siuntimo greitis yra 9kb/s. Omni connect nesuliginsi su laidiniu internetu ar sviesolaidziu, nes jis niekada nesugebes isvystiti tokio greicio.. Taciau kuo toliau as randu teigiamu pliusu… Na manau jei yra galinybe tai imti laidini interneta, taciau ir laidiniu internetu buna letesniu nei omni connect taigi isvadas galite daryti patys.

 16. Aš gyvenu Telšiuse, centre. Greitis tragiškas (~30kbps), laukiu nesulaukiu, kada baigsis sutartis… Šiandien aš labai laimingas, nes internetas „spaudžia” iki 300kbps. Plius yra dar vienas didelis minusas. Omni connect modemui uztenka 10 min ir jis jau karštas. Taigi atvėsinimui teko susimontuoti motoriuką. Kai jis užkaista, greitis nusmunka iki 10kbps.

Comments are closed.