Kompiuterastiniai balandžio 1-osios pokštai

Prieš dieną aptikau vieną klipuką kuriame paaiškinta kaip galima iškrėsti pokštą atostogauti išvykusiam kolegai. Tas pokštas ir artėjanti balandžio pirmoji sukėlė diskusiją pažįstamų ir draugų tarpe, kokį pokštą galima iškrėsti. Taigi kelios idėjos.

1. Tas pats klipukas. Kadangi pokšto įgyvendinimui reikia dviejų savaičių, tad geriausias laikas kai kolega iškeliauja atostogų. Ir jau netinka balandžio pirmajai, bet vistiek žiūrim, idėja galima panaudoti bet kada.

[coolplayer width=”480″ height=”380″ autoplay=”0″ loop=”0″ charset=”utf-8″ download=”0″ mediatype=””]

[/coolplayer]

2. Draugė mestelėjo idėją, kad užklijavus lapelį ant optinės pelės apačios ji neveiks. Scrollas veiks, mygtukai spaudinėsis, bet judinant pelę ji nejudės, mat tas lazeriukas negali atsispindėti. Bee, nepamirškite ant to lapelio užrašyti „Su balandžio pirma!”.

3. Iš įprastos vietos desktope perkelti į kitą kampą kokį nors svarbu dokumentą, o į jo vietą įdėti failiuką su „fake error message”. Čia klipukas žaliems, kurie nežino kaip tai padaryti.
Kitas panašus variantas yra sukurti ikoną kuri pasislepusi po IE ar World ikona. Paprasčiausiai reikia sukurti link’ą į shutdown -s -t 100 -c „kažkokia žinutė”

4. Ačiū Karoliui už antrąją idėją.

5. O čia kaip tyčia ir Šilas pateikia Skype pokštą.

Smagaus pasilinksminimo! 🙂

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 135, šiandien: 1)

2 thoughts on “Kompiuterastiniai balandžio 1-osios pokštai”

  1. Turėjo būti neblogas vaizdelis. 😀
    O aš ryte gavau per skype „http://www.balandzhio1.lt/pokshtas/ sita matei?”. Atsiverčiu, nu nerodo man, tokio tinklalapio nėra. Dar pradėjau žiūrėt gal kur netaisyklingai perkopinau, bet pasirodo tame ir buvo pokštas 🙂

  2. Patiko pokštas su shutdown -s -t 100 -c “Nuo šiandien kompiuteris eina atostogų, prašome netruukdyti” sekretorė vos kavos neišpylė ant klaviatūros ir puolė skambinti i IT skyrių. 🙂

Parašykite komentarą