Konkurencija

Paprastai DHL kurjerį kviečiuosi online, tam yra spec programa. Tačiau šiandien prireikė iškviesti telefonu. Paskambinu, sakau iš kur paiimti krovinį, kas siunčia, kur siunčia ir tik mano ausis pagauna frazę „…TNT kurjeris…” Pala, pala, juk aš į DHL skambinau. Pasirodo chebra iš TNT nusipirko numerį kurį DHL nusprendė nebenaudoti.

Aišku, aš atšaukiau užsakymą ir skambinau į DHL, nes kainos ten geresnės. Tačiau tikriausiai nebeilgai. Nespėjus padėti ragelio po pokalbio su DHL, skambina iš TNT ir siūlo mums spec sąlygas. Na, ką gi žiūrėsim, gal ką ir pigiau pasiūlys.

1) Nusipirkę konkurentų telefono nr jie automatiškai perima kažkokią dalį siuntinių. Juk jei nebūčiau išgirdusi minint TNT, tai jie būtų atvažiavę pas mane paiimti krovinio. Gal aš ir būčiau turėjus naglumo sakyt, kad sorry, ne jus kviečiau, o kitam gal dzin kas veš, svarbu kad veš.

2) Dabar TNT žino jog mano įmonė naudojasi DHL paslaugomis.  Žino DHL įkainius, tad gali man siūlyt, kad ir litu mažesnę kainą, bet gal sugundys.

Konkurencija, nieko nepasakysi…

Facebook Comments Box
(Perskaityta iš viso: 59, šiandien: 1)

4 thoughts on “Konkurencija”

  1. Jie greičiausiai nepardavė, o atsisakė naudoti. O kadangi numeris laisvas, jį teoriškai betkas pasiimti gali. Tik čia jau labai strategiška, kad pasiėmė konkurentai.

Parašykite komentarą